Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Rajecké Teplice (420 m)28.1.2015 20:08, -2.2 °C
Conditions: 0 cm>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNachodníkoch sa miestami vytvorila silná ľadová vrstva. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník, Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryPo ochladení sa vytvorila na chodníkoch miestami silná ľadová vrstva, ktorá je pokrytá novou vrstvou snehu. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia ! Od 16. hodiny sa začína stmievať, nezabudnite na skorý návrat. Vo Vysokých Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Západné TatryNa niektorých svahoch, chodníkoch a na hrebeni sa nachádza silná ľadová vrstva. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia! Pri pohybe v taktom teréne treba stúpacie železá a čakan. Po včerajšom snežení a veternom počasí sú na mnohých miestach tvrdé snehové dosky a preveje. Hrozí vznik splazov a menších lavín aj na svahoch do 30 stupňov už pri malom zaťažení. Na skialpinistické a vyokohorské túry treba chodiť s kompletnou lavínovou výstrojou. Chodník od Svoradu cez Prosečné až na Veľké Borové je tiež ťažko priechodný. Na viacerých miestach sú na chodníkoch popadané stromy. V Západných Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Veľká FatraVplyvom vetra je hrebeň miestami vyfúkaný až do ľadu. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia! Pri pohybe na hrebeni odporúčame mať so sebou lyžiarske palice v niektorých úsekoch aj stúpacie železá. Na lyžiarskej túre Smrekovica-Málinô Brdo sú padnuté štyri stromy, takže opatrne.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Kremnické vrchy, Ski - TMG Remata

Operation: open
Weather: Cloudy
Forecast 29.1. (today)
Snow
-2°C

Predpoveď počasia na dnes

Partneri