Sign in with Facebook
Sign in with Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Bešeňová (520 m)12:41, 25 °C
Conditions: 0 cm>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryOd nadmorskej výšky približne 1500 m n. m. sa nachádza vrstva snehu vo výške okolo 20 cm. V hrebeňových partiách sa tvorí námraza, chodníky sú miestami zľadovatelé, hrozí riziko pošmyknutia! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník, Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryOd nadmorskej výšky približne 1500 m n. m. sa nachádza vrstva snehu vo výške okolo 30 cm. V tieni môžu byť chodníky ľadové, pozor na pošmyknutie. Od 16. hodiny sa začína stmievať, nezabudnite na skorý návrat.
Západné TatryOd nadmorskej výšky približne 1300 m n. m. sa nachádza vrstva snehu vo výške do 15 cm. Na mnohých turistických chodníkoch na južnej strane pohoria prebieha ťažba spadnutých stromov po májovej víchrici. Na rúbaniskách chýbajú turistické značky, chodníky v ťažbe sú blatisté od traktorov. Chodník od Svoradu cez Prosečné až na Veľké Borové je tiež ťažko priechodný. Na viacerých miestach sú na chodníkoch popadané stromy, . V Západných Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. 2015 sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Veľká FatraChodníky sú na niektorých miestach zľadovatené! Na hrebeni sa nachádza súvislá snehová pokrývka do 15 cm. Treba počítať aj s nižšími teplotami a so zimnými podmienkami.

Mobilné aplikácie / Smart TV

iSki SlovakiaSki Info CZ/SKHolidayinfo.sk windows app

Vybrané stredisko

Nízke Tatry, Jasná

Operation: closed
Weather: Fog, -1.5 °C
Jasná - Luková
-3.6 °Cvideo12:40
Jasná - Luková
Jasná - Otupné
-1.5 °Cvideo12:42
Jasná - Otupné

Predpoveď počasia na dnes

Banská Bystrica
Scattered Clouds
0 až 6°C
Bešeňová
Cloudy
1°C
Bratislava
Cloudy
3 až 8°C

Partneri

Cestovatel.euRádio AnténaRádio OneRádio One RockRádio One RetroHotel BellevueHimalaya Club Vysoké Tatry