Sign in with
Facebook
Google+

Kúpaliská a horské strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Roháče - Spálená (1250 m)24.5.2015 18:02, 7 °C
Prevádzka: closed>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNa niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník, Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov. Rovnako aj zelený chodník medzi obcou Ludrová a Salatín je z dôvodu polomu a charakteru terénu, ktorým vedie (skalné zrázy) nepriechodný.
Vysoké TatryV najvyšších polohách Tatier sa hlavne na severných svahoch nachádza súvislá snehová pokrývka, ktorá je z rána premrznutá. Od 19:30 hod. sa začína stmievať, nezabudnite na skorý návrat. Vo Vysokých Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Západné TatryChodník od Svoradu cez Prosečné až na Veľké Borové je ťažko priechodný. Na viacerých miestach sú na chodníkoch popadané stromy. V Západných Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu. Vo výške nad 1600 m.n.m. sa nachádzajú snehové polia, ktoré sú miestami tvrdé a zľadovatelé. Vplyvom daždivého počasia posledných dní sú chodníky blatisté a šmykľavé. Hladiny potokov vplyvom dažďa stúpli. Dbajte na zvýšenú opatrnosť, hrozí pošmyknutie na mokrých skalách a koreňoch stromov.
Veľká FatraChodník zo Starých hôr na Majerovú skalu je zle priechodný z dôvodu popadaných stromov, najmä vrcholový hrebienok.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Malá Fatra, Skiarena - Fačkovské sedlo (Kľak)

Operation: open
Fačkovské sedlo-Kľak
18:16
Fačkovské sedlo-Kľak
Forecast 25.5. (today)
Rain
6 to 14°C

Predpoveď počasia na dnes

Banská Bystrica
Rain
11 až 18°C
Vyšná Boca
Rain
7 až 14°C
Krahule
Rain
8 až 14°C

Partneri