Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Martinské hole (1380 m)15:05, 1 °C
Conditions: very good, 45 cm>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatrySneh je po striedaní teplôt z predchádzajúcich dní tvrdý až zľadovatelý, pohyb vo vysokohorskom teréne si vyžaduje použitie turistických stúpacích želiez. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryTuristické chodníky majú zamrznutý snehový povrch, miestami sú pokryté ľadovou vrstvou. Na túry odporúčame vhodnú obuv, paličky, mačky, prípadne bezpečnostné protišmykové návleky na obuv a teplé oblečenie. Dbajte na zvýšenú opatrnosť. Stmievať sa začína už po 17:30 hod.
Západné TatryDo 15. 6. 2017 v pohorí platí uzávera turistických chodníkov v zmysle Návštevného poriadku TANAPu. Turistický chodník cez Prosečné je po veternej kalamite nepriechodný. Odporúčame tento úsek obísť cez Kvačiansku alebo Prosiecku dolinu. Na hrebeňoch je sneh tvrdý až zľadovatelý. Na túry je potrebné mať kompletnú lavínovú výstroj ako aj mačky a čakan.
Veľká FatraChodníky sú zľadovatelé a blatisté. Doporučujeme pribaliť na turistiku turistické mačky a paličky. Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 17:00 hod. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou je spadnutý veľký kameň. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy. Úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Volovské vrchy, Jahodná

Operation: closed
Jahodná
16:14
Jahodná
Forecast 26.3. (tomorrow)
Scattered Clouds
-1 to 6°C

Predpoveď počasia na dnes

Chopok - Záhradky
Cloudy
-3 až 5°C
Krahule
Cloudy
-4 až 7°C
Vyšná Boca
Cloudy
-2 až 7°C

Partneri