Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Poprad (680 m)7.12.2016 18:09, -1.2 °C
Prevádzka: open>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryPočas sneženia v uplynulých dňoch pripadlo 20 - 40 cm nového snehu, lokálne je v polohách nad 1700 m n.m. mierne lavínové nebezpečenstvo! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryPočas sneženia v uplynulých dňoch pripadlo 50 - 110 cm nového snehu, lokálne je v polohách nad 1700 m n.m. zvýšené lavínové nebezpečenstvo! Na túry v nižších polohách si treba zobrať paličky, mačky, poprípade bezpečnostné protišmykové návleky na obuv. Stmievať sa začína už po 16:00 hod.
Západné TatryPočas sneženia v uplynulých dňoch pripadlo 40 - 80 cm nového snehu, v pohorí trvá zvýšené lavínové nebezpečenstvo! Do 15. 6. 2017 v pohorí platí uzávera turistických chodníkov v zmysle Návštevného poriadku TANAPu. Turistický chodník cez Prosečné je po veternej kalamite nepriechodný. Odporúčame tento úsek obísť cez Kvačiansku alebo Prosiecku dolinu.
Veľká FatraPočas sneženia v uplynulých dňoch pripadlo 15 - 40 cm nového snehu. Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 16:30 hod. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou, je padnutý veľký kameň. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy, úsek je ťažšie priechodný. Na červenej TZT, ktorá smeruje na Zadný Čebrať sú miestami popadané stromy, preto zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Wellness, Hotel International - Veľká Lomnica

Operation: open
Temperature: -3 °C
Forecast 8.12. (today)
Overcast
-4 to 3°C

Predpoveď počasia na dnes

Vyšná Boca
Overcast
-6 až 2°C
Kubínska Hoľa
Overcast
-6 až -1°C
Dolný Kubín
Overcast
-4 až 1°C

Partneri