Sign in with
Facebook
Google+

Kúpaliská a horské strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Nové Zámky (120 m)4.9.2017 18:42, 19.3 °C
Prevádzka: closed>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryChodníky sú dôsledkom zrážok šmykľavé, v polohách nad 1900 m n. m. je sneh a poľadovica! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť.
Vysoké TatryChodníky sú dôsledkom zrážok šmykľavé, v polohách nad 1800 m n. m. je sneh a poľadovica! V najvyšších polohách je 10 - 40 cm snehu, miestami až záveje! Žiadame návštevníkov o zvýšenú opatrnosť pri túrach, neodporúčame prechod cez vysokohorské sedlá. POZOR, po 18:30 hod. sa už stmieva.
Západné TatryChodníky sú dôsledkom zrážok šmykľavé, v polohách nad 1800 m n. m. je sneh a poľadovica! V najvyšších polohách je 5 - 20 cm snehu! Na túry je potrebné mať dostatok teplého oblečenia, rukavice, čiapku a kvalitnú vysokú obuv. Dbajte na zvýšenú opatrnosť. Všetky turistické značené chodníky sú otvorené a schodné, okrem doliny Parichvost.
Veľká FatraPre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom.Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy. Úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Region Žilina, Termálne kúpalisko Oravice

Operation: open
Forecast 26.9. (tomorrow)
Overcast
6 to 14°C

Predpoveď počasia na dnes

Skalnaté pleso
Overcast
3 až 8°C
Poprad
Overcast
6 až 16°C
Slovenský raj
Overcast
6 až 15°C

Partneri

Chodnik korunami stromov