Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Rajecké Teplice (420 m)19:09, 7.6 °C
Prevádzka: otwarte>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryV pohorí sa nachádza nesúvislá snehová pokrývka. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryPOZOR, zimné podmienky! V pohorí sa nachádza nesúvislá snehová pokrývka , v záveroch dolín 35 cm. Túry nad vysokohorské chaty neodporúčame. Stmievať sa začína už po 17:00 hod.
Západné TatryV pohorí sa nachádza nesúvislá snehová pokrývka. Túry na hlavnom hrebeni neodporúčame. Na prisnežených skalách sa šmýka. Chodník z Lomného po Svorad je zle vyznačený po veternej kalamite. Na viacerých miestach chýbajú turistické značky a na chodníkoch sú popadané stromy.
Veľká FatraV pohorí sa nachádza nesúvislá snehová pokrývka. Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 18:00 hod. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou, je padnutý veľký kameň. Zvýšte opatrnosť hlavne pri zjazde na bicykli!!! Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy, úsek je ťažšie priechodný. Na červenej TZT, ktorá smeruje na Predný Čebrať sú miestami popadané stromy, preto zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení s chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Prešovský kraj, Thermal park Vrbov

Prevádzka: otwarte
Predpoveď 24.10. (jutro)
Pochmurno
3 až 12°C

Predpoveď počasia na dnes

Chopok - Luková
deszcz
-3 až 2°C
Bešeňová
Pochmurno
5 až 15°C
Skalnaté pleso
Pochmurno
-1 až 5°C

Partneri