Sign in with
Facebook
Google+

Kúpaliská a horské strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Krompachy - Plejsy (912 m)27.5.2016 21:15, 16.7 °C
Prevádzka: zamknięte>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryTuristické chodníky sú po predchádzajúcich zrážkach blatisté a premočené, vo vyšších polohách a na hrebeni sa stále nachádzajú súvislejšie snehové polia. Dbajte na zvýšenú opatrnosť, hrozí riziko pošmyknutia. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryPri pohybe nad hornou hranicou lesa dbajte na zvýšenú opatrnosť, hrozí riziko pošmyknutia na snehových poliach. Súvislejšia snehová pokrývka sa nachádza približne od nadmorskej výšky 2000 m n. m. Odporúčame používať paličky. Od 01. 11. 2015 do 15. 6. 2016 platí sezónna uzávera turistických chodníkov podľa Návštevného poriadku TANAPu.
Západné TatryPri pohybe nad hornou hranicou lesa dbajte na zvýšenú opatrnosť, hrozí riziko pošmyknutia na snehových poliach. Súvislejšia snehová pokrývka sa nachádza približne od nadmorskej výšky 1800 m n. m., najmä na severných častiach pohoria. Na snehu odporúčame lyžiarske paličky. Od 01. 11. 2015 do 15. 6. 2016 platí sezónna uzávera turistických chodníkov podľa Návštevného poriadku TANAPu. Chodník z Prosečného po Veľké Borové je nepriechodný pre neodstránenú veternú kalamitu. Chodník z Lomného po Svorad je zle vyznačený po veternej kalamite. Na viacerých miestach chýbajú turistické značky a na chodníkoch sú popadané stromy.
Veľká FatraVšetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Wellness, Wellness Hotel Orchidea***

Prevádzka: otwarte
Predpoveď 28.5. (jutro)
Pochmurno
18 až 25°C

Predpoveď počasia na dnes

Partneri