Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Trenčianske Teplice (300 m)20.1.2017 17:31, -3.8 °C
Prevádzka: zárva>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Bežkárske trasy Bartoška9.12.2016 - 31.3.2017: Bežkárske víkendové pobyty pre dve osoby za 79,- EUR v Horskom hoteli Bartoška -k dispozícii 27 km bežkárskych tratí začínajúcich priamo pri hoteli -dvakrát ubytovanie -dvakrát raňajky formou švédskych stolov -dvakrát trojchodová večera -uvítací prípitok-vianočný punč -1 hodina sauna
Ski Bachledova 22.1.2017MEMORIÁL VLADIMÍRA KRAJŇÁKA Príďte sa zabaviť, zalyžovať si a zmerať si sily na 2. ročník pretekov v obrovskom slalome – Memoriál Vladimíra Krajňáka, ktorý sa uskutoční v nedeľu 22.1.2017 na zjazdovke Furmanec I.
Ski Telgárt21.1 - 22.1.2017: Preteky v sánkovaní a párty na ratraku už túto sobotu! Čaká vás kopec, slnka a výbornej zábavy pre deti a dospelých. V sobotu si zasúťažíme v spúšťaní na klzakoch! Pretekajú deti aj dospelí Súťažime o skvelé ceny. O zábavu sa z ratraku postará DJ Vlado.
Ski Bachledova 21.1.2017BACHLEDKA SUPERBABY CUP Veľké talenty sa rodia už v mladom veku. Preto sa tešíme zo všetkých detí, ktoré lyžujú radi a majú chuť sa stále zlepšovať. Bachledka Profituning cup však nie je len pre deti z lyžiarskych klubov. Ak máte doma malých lyžiarov, ktorým robí lyžovanie radosť, vezmite ich na tento verejný detský pretek. Prebudíte v nich súťaživého ducha a podporte ich v športe, ktorý im robí radosť. Nejde o to zvíťaziť, dôležité je mať radosť z pohybu, lyžovania a pobytu na snehu. Podujatím bude deti sprevádzať maskot Gorgy, ktorý malou odmenou odmení všetkých malých pretekárov.

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNa niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryLokálne, je v pohorí je zvýšené lavínové nebezpečenstvo. Chodníky sú tvrdé až zľadovatené. Na tento podklad napadal nový sneh, takže nevidieť ľad pod ním. Na túry odporúčame vhodnú obuv, paličky, mačky, poprípade bezpečnostné protišmykové návleky na obuv a teplé oblečenie. Dbajte na zvýšenú opatrnosť. Stmievať sa začína už po 16:00 hod.
Západné TatryVrcholové časti hrebeňa sú vyfúkané vetrom a nachádza sa tam tvrdý až zľadovatený sneh. Je potrebné použiť paličky a mačky. Do 15. 6. 2017 v pohorí platí uzávera turistických chodníkov v zmysle Návštevného poriadku TANAPu. Turistický chodník cez Prosečné je po veternej kalamite nepriechodný. Odporúčame tento úsek obísť cez Kvačiansku alebo Prosiecku dolinu.
Veľká FatraChodníky sú tvrdé až ľadové. Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 16:00 hod. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou, je padnutý veľký kameň. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy, úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Wellness, Hotel SITNO Vyhne

Operation: open
Forecast 21.1. (today)
Derült
-10 to -2°C

Predpoveď počasia na dnes

Bratislava
Kicsit felhős
-9 až -3°C
Skalnaté pleso
Derült
-8 až -4°C
Spišská Nová Ves
Derült
-8 až 0°C

Partneri