Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Trenčianske Teplice (300 m)17:31, 12.2 °C
Prevádzka: zárva>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNa niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryPOZOR, vo vyšších polohách (nad 2 000 m n. m.) prevládajú zimné podmienky! V záveroch dolín sa nachádza miestami 50 cm vlhkého snehu.Túry nad vysokohorské chaty s použiťim paličiek po prípade bezpečnostné protišmykové návleky na obuv . Stmievať sa začína už po 17:00 hod.
Západné TatryVo vyšších polohách (nad 1 800 m n. m.) prevládajú zimné podmienky! Túry na hlavnom hrebeni neodporúčame. Na prisnežených skalách sa šmýka. Chodník z Lomného po Svorad je zle vyznačený po veternej kalamite. Na viacerých miestach chýbajú turistické značky a na chodníkoch sú popadané stromy.
Veľká FatraPo viacdňovej perióde výdatného dažďa sú TZCH premočené a šmykľavé. Na hrebeňoch od nadmorskej výšky 1 400 m je nesúvislá vrstva snehu a chodníky sú od tejto výšky primrznuté a zľadovatené. Zvýšte opatrnosť. Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 18:00 hod. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou, je padnutý veľký kameň. Zvýšte opatrnosť hlavne pri zjazde na bicykli!!! Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy, úsek je ťažšie priechodný. Na červenej TZT, ktorá smeruje na Predný Čebrať sú miestami popadané stromy, preto zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení s chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Wellness, Wellness Hotel Patince

Operation: open
Forecast 27.10. (Holnap )
Kicsit felhős
8 to 14°C

Predpoveď počasia na dnes

Bešeňová
Kicsit felhős
2 až 10°C
Chopok - Záhradky
Borult
0 až 5°C
Veľká Rača
Kicsit felhős
1 až 9°C

Partneri