Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Smokovce (1010 m)08:47, 6.6 °C
Feltételek: nem megfelelő, 0 cm>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryV Nízkych Tatrách sa nad pásmom lesa MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 32 m/s (90 - 115 km/h). Pohyb vo vysokohorskom teréne si vyžaduje použitie turistických stúpacích želiez. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov. V okrese Liptovský Mikuláš sa MIESTAMI očakáva výskyt sneženia pri ktorom spadne 15 - 30 cm nového snehu.
Vysoké TatryVo Vysokých Tatrách sa nad pásmom lesa MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 32 m/s (90 - 115 km/h). V pohorí je zvýšené lavínové nové nebezpečenstvo. Počas dňa sa očakáva vplyvom oteplenia výskyt samovoľných lavín, ktorých dráhy môžu dosiahnuť aj turistické chodníky. Na túry odporúčame vhodnú obuv, paličky, mačky, prípadne protišmykové návleky na obuv. Dbajte na zvýšenú opatrnosť.
Západné TatryV Západných Tatrách sa nad pásmom lesa MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 32 m/s (90 - 115 km/h). V pohorí je zvýšené lavínové nebezpečenstvo. Počas dňa sa očakáva vplyvom oteplenia výskyt samovoľných lavín, ktorých dráhy môžu dosiahnuť aj turistické chodníky. Túry v horskom teréne pri daných podmienkach neodporúčame. Turistický chodník cez Prosečné je po veternej kalamite nepriechodný. Odporúčame tento úsek obísť cez Kvačiansku alebo Prosiecku dolinu. Turistický chodník od Rázcestia pod Lyscom v smere na dolinu Parichvost a Hlbokú dolinu je z technických príčin uzavretý.
Veľká FatraVo Veľkej Fatre sa nad pásmom lesa MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 32 m/s (90 - 115 km/h). Na chodníkoch sa na niektorých miestach nachádza sneh, ktorý je v ranných hodinách tvrdý až zľadovatený! Doporučujeme pribaliť na turistiku turistické paličky. Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou je spadnutý veľký kameň. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy. Úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Golf resorts, Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Operation: open
Forecast 26.4. (today)
Borult
6 to 14°C

Predpoveď počasia na dnes

Krahule
eső
6 až 13°C
Bachledova dolina
eső
3 až 13°C
Malinô Brdo
Borult
6 až 14°C

Partneri