Prihlásiť sa cez
Facebook
Google+

Kúpaliská a horské strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Ski Krušetnica (670 m n.m.)29.4.2016 21:01, 4.5 °C
Prevádzka: zatvorené>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNa tvrdom snehu a ľade hrozí vysoké riziko pošmyknutia. Odporúčame mať so sebou paličky, mačky. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryOd 01. 11. 2015 do 15. 6. 2016 platí zimná uzávera turistických chodníkov. Turistické chodníky sú schodné len po vysokohorské chaty. Chodníky sú na niektorých miestach zľadovatené, preto dbajte na zvýšenú opatrnosť a používajte primeranú zimnú výstroj ( paličky, mačky).
Západné TatryV ranných hodinách je sneh tvrdý až zľadovatelý, najmä na severnej časti pohoria. Počas dňa sa sneh topí a vplyvom tepla sa môžu vytvárať splazy alebo menšie lavíny. Dbajte na zvýšenú opatrnosť, hrozí riziko pošmyknutia, odporúčame použiť paličky a mačky. Od 01. 11. 2015 do 15. 6. 2016 platí uzávera turistických chodníkov podľa Návštevného poriadku TANAPu. Chodník z Prosečného po Veľké Borové je nepriechodný pre neodstránenú veternú kalamitu. Chodník z Lomného po Svorad je zle vyznačený po veternej kalamite. Na viacerých miestach chýbajú turistické značky a na chodníkoch sú popadané stromy.
Veľká FatraVšetky TZCH sú otvorené bez obmedzenia. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom a zo Šachtičiek na Donovaly. Netreba zabúdať že sa začína stmievať od 19:00 hod. Na túry odporúčame pribaliť paličky. Od 15.4.2016 Do 30.5.2016 platí uzávera ferraty HZS na Martinské Hole, v spodnej časti nad Baňou bude prebiehať ťažba dreva, pohyb v týchto miestach je životu nebezpečný !!! Ďakujeme za rešpektovanie uzávery.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Trnavský kraj, Termálne kúpalisko Vincov les - Sládkovičovo

Prevádzka: otvorené
Predpoveď 30.4. (dnes)
Jasno
3 až 18°C

Predpoveď počasia na dnes

Turčianske Teplice
Jasno
2 až 16°C
Bratislava
Jasno
3 až 18°C
Chopok - Luková
Malá oblačnosť
-7 až -1°C

Partneri