Prihlásiť sa cez
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Malinô Brdo (961 m n.m.)16:03, -4.7 °C
Podmienky: veľmi dobré, 65 cm>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNa niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryV pohorí pretrváva mierne lavínové nebezpečenstvo. Chodníky sú tvrdé až zľadovatené. Na túry odporúčame vhodnú obuv, paličky, mačky, poprípade bezpečnostné proti šmykové návleky na obuv a teplé oblečenie. Dbajte na zvýšenú opatrnosť. Stmievať sa začína už po 16:00 hod.
Západné TatryVrcholové časti hrebeňa sú vyfúkané vetrom a nachádza sa tam tvrdý až zľadovatený sneh. Je potrebné použiť paličky a mačky. Do 15. 6. 2017 v pohorí platí uzávera turistických chodníkov v zmysle Návštevného poriadku TANAPu. Turistický chodník cez Prosečné je po veternej kalamite nepriechodný. Odporúčame tento úsek obísť cez Kvačiansku alebo Prosiecku dolinu.
Veľká FatraChodníky sú tvrdé až ľadové. Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 16:00 hod. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou je spadnutý veľký kameň. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy, úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Kysucké Beskydy, Športcentrum Oščadnica

Prevádzka: otvorené
Počasie: Oblačno, -2.9 °C
Predpoveď 21.1. (zajtra)
Oblačno
-9 až -3°C

Predpoveď počasia na dnes

Donovaly
Malá oblačnosť
-11 až -1°C
Chopok - Luková
Malá oblačnosť
-10 až -5°C
Turčianske Teplice
Polooblačno
-12 až -1°C

Partneri

iPhone 7