Prihlásiť sa cez
Facebook
Google+

Kúpaliská a horské strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Turčianske Teplice (550 m n.m.)08:51, 9 °C
Prevádzka: otvorené>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryV polohách nad 1000 m n. m. sa hlavne v popoludňajších a nočných hodinách očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 35 m/s (do 125 km/h). Očakáva sa, že vietor bude sprevádzaný intenzívnym dažďom s úhrnom zrážok 40 - 70 mm. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník, Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov. Rovnako aj zelený chodník medzi obcou Ludrová a Salatín je z dôvodu polomu a charakteru terénu, ktorým vedie (skalné zrázy) nepriechodný.
Vysoké TatryV polohách nad 1000 m n. m. sa hlavne v popoludňajších a nočných hodinách očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 35 m/s (do 125 km/h). Očakáva sa, že vietor bude sprevádzaný intenzívnym dažďom s úhrnom zrážok 40 - 70 mm. V najvyšších polohách Tatier sa hlavne na severných svahoch nachádzajú súvislejšie plochy snehovej pokrývky, ktorá je hlavne zrána premrznutá. Od 19:30 hod. sa začína stmievať, nezabudnite na skorý návrat. Vo Vysokých Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Západné TatryV polohách nad 1000 m n. m. sa hlavne v popoludňajších a nočných hodinách očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 35 m/s (do 125 km/h). Očakáva sa, že vietor bude sprevádzaný intenzívnym dažďom s úhrnom zrážok 40 - 70 mm. Chodník od Svoradu cez Prosečné až na Veľké Borové je ťažko priechodný. Na viacerých miestach sú na chodníkoch popadané stromy. V Západných Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu. Vo výške nad 1600 m n. m. sa nachádzajú snehové polia, ktoré sú miestami tvrdé a zľadovatelé. Vplyvom daždivého počasia posledných dní sú chodníky blatisté a šmykľavé. Hladiny potokov vplyvom dažďa stúpli. Dbajte na zvýšenú opatrnosť, hrozí pošmyknutie na mokrých skalách a koreňoch stromov.
Veľká FatraV polohách nad 1000 m n. m. sa hlavne v popoludňajších a nočných hodinách očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 25 - 35 m/s (do 125 km/h). Očakáva sa, že vietor bude sprevádzaný intenzívnym dažďom s úhrnom zrážok 40 - 70 mm. Chodník zo Starých hôr na Majerovú skalu je zle priechodný z dôvodu popadaných stromov,najmä vrcholový hrebienok.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Prešovský kraj, Aquacity Poprad

Prevádzka: otvorené
Teplota: 10 °C
Poprad
10 °C
08:36
Poprad
Predpoveď 27.5. (dnes)
Zamračené
8°C

Predpoveď počasia na dnes

Partneri