Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Kohútka (913 m n.m.)19:07, -1 °C
Prevádzka: zatvorené>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke Tatry Vo vysokých polohách fúka prudký vietor, ktorý dosahuje v nárazoch rýchlosť viac ako 25 m/s!!! Od nadmorskej výšky približne 1400 m n. m. sa nachádza vrstva snehu s výškou od 10 do 35 cm. V hrebeňových partiách sa tvorí námraza, chodníky sú miestami zľadovatelé, hrozí riziko pošmyknutia! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník, Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryVo vysokých polohách fúka prudký vietor, ktorý dosahuje v nárazoch rýchlosť viac ako 22 m/s!!! Od nadmorskej výšky približne 1400 m n. m. sa nachádza vrstva snehu s výškou od 10 do 40 cm. V tieni môžu byť chodníky ľadové, pozor na pošmyknutie. Od 16. hodiny sa začína stmievať, nezabudnite na skorý návrat.Vo Vysokých Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Západné TatryVo vysokých polohách fúka prudký vietor, ktorý dosahuje v nárazoch rýchlosť viac ako 22 m/s!!! Od nadmorskej výšky približne 1300 m n. m. sa nachádza vrstva snehu s výškou od 10 do 25 cm. Na mnohých turistických chodníkoch na južnej strane pohoria prebieha ťažba spadnutých stromov po májovej víchrici. Na rúbaniskách chýbajú turistické značky, chodníky v ťažbe sú blatisté od traktorov. Chodník od Svoradu cez Prosečné až na Veľké Borové je tiež ťažko priechodný. Na viacerých miestach sú na chodníkoch popadané stromy. V Západných Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Veľká FatraVo vysokých polohách fúka silný vietor, ktorý dosahuje v nárazoch rýchlosť viac ako 18 m/s!!! Do rána napadlo od 5 do 10 cm nového snehu. Chodníky sú na niektorých miestach zľadovatené! Na hrebeni sa nachádza súvislá snehová pokrývka do 15 cm. Treba počítať aj s nižšími teplotami a so zimnými podmienkami.

Mobilné aplikácie / Smart TV

iSki SlovakiaSki Info CZ/SKHolidayinfo.sk windows app

Vybrané stredisko

Nízke Tatry, Jasná

Prevádzka: zatvorené
Počasie: Hmla, -7.4 °C
Jasná - Luková
-7.4 °Cvideo21:00
Jasná - Luková
Jasná - Otupné
-5.1 °Cvideo20:01
Jasná - Otupné

Predpoveď počasia na dnes

Veľká Rača
Sneženie
0 až 2°C
Krompachy Plejsy
Zamračené
-2 až 2°C
Bešeňová
Sneženie
-3 až 2°C

Partneri

Cestovatel.euRádio AnténaRádio OneRádio One RockRádio One RetroHotel BellevueHimalaya Club Vysoké Tatry