Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Bešeňová (520 m n.m.)18:01, 25 °C
Podmienky: 0 cm>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryPo nočnom snežení sa od nadmorskej výšky približne 1500 m n.m. nachádza vrstva nového snehu vo výške do 10 cm. V hrebeňových polohách treba očakávať zimné podmienky! V hrebeňových partiách sa tvorí námraza, chodníky sú miestami zľadovatelé, hrozí riziko pošmyknutia! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník, Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryPo nočnom snežení sa od nadmorskej výšky približne 1500 m n.m. nachádza vrstva nového snehu vo výške do 10 cm. Vo vyšších polohách treba očakávať zimné podmienky! Vo veľmi strmom, exponovanom teréne je možné uvoľňovanie malých spontánnych prachových lavín z nového snehu. V tieni môžu byť chodníky ľadové, pozor na pošmyknutie. Od 16. hodiny sa začína stmievať, nezabudnite na skorý návrat.
Západné TatryPo nočnom snežení sa od nadmorskej výšky približne 1700 m n.m. nachádza vrstva nového snehu vo výške do 10 cm. Na hrebeni treba očakávať zimné podmienky! Na mnohých turistických chodníkoch na južnej strane pohoria prebieha ťažba spadnutých stromov po májovej víchrici. Na rúbaniskách chýbajú turistické značky, chodníky v ťažbe sú blatisté od traktorov. Chodník od Svoradu cez Prosečné až na Veľké Borové je tiež ťažko priechodný. Na viacerých miestach sú na chodníkoch popadané stromy, . V Západných Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. 2015 sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Veľká FatraNa turistických chodníkoch sa stále nachádzajú polámané stromy. Na mnohých miestach prebieha ťažba spadnutých stromov po víchrici, preto dbajte na zvýšenú opatrnosť. Trasa z Veľkého Choča do Lúčok je z časti v pásme polomu, zvýšte opatrnosť, môže nastať problém s orientáciou.Treba počítať aj s nižšími teplotami .V jesennom období je zvýšené riziko stretu s medveďom hnedým, v oblasti Kráľovej studne a Úplazu /zelená TZT/ bol nahlásený pohyb tejto šelmy.

Mobilné aplikácie / Smart TV

iSki SlovakiaSki Info CZ/SKHolidayinfo.sk windows app

Vybrané stredisko

Nízke Tatry, Jasná

Prevádzka: zatvorené
Počasie: Hmla, -5 °C
Jasná - Luková
-7 °Cvideo18:00
Jasná - Luková
Jasná - Otupné
-5 °Cvideo18:01
Jasná - Otupné

Predpoveď počasia na dnes

Poprad
Polooblačno
-6 až 1°C
Pezinská Baba
Zamračené
-1°C
Spišská Nová Ves
Polooblačno
-3 až 1°C

Partneri

Cestovatel.euRádio AnténaHotel BellevueHimalaya Club Vysoké TatryRádio RockRádio OneRádio Slovensko