Prihlásiť sa cez
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Martinské hole (1380 m n.m.)21:08, -6.9 °C
Prevádzka: otvorené>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNachodníkoch sa miestami vytvorila silná ľadová vrstva. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník, Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna, je celkom nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.
Vysoké TatryPo ochladení sa vytvorila na chodníkoch miestami silná ľadová vrstva, ktorá je pokrytá novou vrstvou snehu. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia ! Od 16. hodiny sa začína stmievať, nezabudnite na skorý návrat.Vo Vysokých Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Západné TatryNa niektorých svahoch, chodníkoch a na hrebeni sa nachádza silná ľadová vrstva. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia! Pri pohybe v taktom teréne treba stúpacie železá a čakan. Chodník od Svoradu cez Prosečné až na Veľké Borové je tiež ťažko priechodný. Na viacerých miestach sú na chodníkoch popadané stromy. V Západných Tatrách platí od 1. 11. do 15. 6. sezónna uzávera turistických chodníkov v zmysle návštevného poriadku TANAPu.
Veľká FatraVplyvom vetra je hrebeň miestami vyfúkaný až do ľadu. Pozor, hrozí riziko pošmyknutia! Pri pohybe na hrebeni odporúčame mať so sebou lyžiarske palice v niektorých úsekoch aj stúpacie železá. Na lyžiarskej túre Smrekovica - Malinô Brdo sú padnuté štyri stromy, takže opatrne.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Vihorlatské vrchy, Ski Park Chlmec

Prevádzka: zatvorené
Počasie: Oblačno
Skipark Chlmec
17:26
Skipark Chlmec
Predpoveď 28.1. (zajtra)
Oblačno
-5 až 1°C

Predpoveď počasia na dnes

Selce
Oblačno
-2 až 1°C
Oravice
Oblačno
-4 až -2°C
Pezinská Baba
Polooblačno
-4 až -2°C

Partneri