Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Smokovce (1010 m)12:07, 5.8 °C
условия: неудовлетворительный , 0 cm>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryVo Nízkych Tatrách sa počas dňa a noci MIESTAMI očakáva výskyt dažďa s úhrnom zrážok 35 - 55 mm. S príchodom večera sa na HREBEŇOCH HÔR MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 30 - 35 m/s (110 - 125 km/h). V polohách nad 1900 m n. m. sú v tienistých miestach zvyšky snehu. V miestach kde dážď prechádza do snehu sú chodníky namrznuté a na skalách sa môže vyskytovať poľadovica. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť.
Vysoké TatryVo Vysokých Tatrách sa počas dňa a noci MIESTAMI očakáva výskyt dažďa s úhrnom zrážok 35 - 55 mm. S príchodom večera sa na HREBEŇOCH HÔR MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 30 - 35 m/s (110 - 125 km/h). V miestach kde dážď prechádza do snehu sú chodníky namrznuté a na skalách sa môže vyskytovať poľadovica. V polohách nad 2 100 m n. m. je sneh, v najvyšších polohách sú zimné podmienky. Žiadame návštevníkov o zvýšenú opatrnosť pri túrach. Neodporúčame pohyb nad chaty, ani neodporúčame prechod cez vysokohorské sedlá. POZOR, po 18:00 hod. sa už stmieva.
Západné TatryVo Západných Tatrách sa počas dňa a noci MIESTAMI očakáva výskyt dažďa s úhrnom zrážok 35 - 55 mm. S príchodom večera sa na HREBEŇOCH HÔR MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 30 - 35 m/s (110 - 125 km/h). V miestach kde dážď prechádza do snehu sú chodníky namrznuté a na skalách sa môže vyskytovať poľadovica. V polohách nad 1900 m n. m. sa nachádzajú zvyšky snehu, ktorý je tvrdý až zľadovatený. Dbajte na zvýšenú opatrnosť. Upozorňujeme návštevníkov, že v oravskej časti Západných Tatier je stále uzatvorená turistická trasa k Roháčskemu vodopádu. Uzávera sa týka žlto značeného turistického chodníka v úseku rázcestie na Adamculi – rázcestie pod Hrubou Kopou. Obojsmerne uzavretá je aj modrá značka v úseku od rázcestia na Adamculi až po štvrté Roháčske pleso. Do Hlbokej doliny a doliny Parichvost sa po značkovaných turistických chodníkoch vedúcich z Jaloveckej doliny pre poškodené mosty za rázcestím pod Lyscom turisti nedostanú. V teréne ich o tom informujú aj tabule, ktoré sú umiestnené nielen na začiatku Jaloveckej doliny, odkiaľ vedie turistická trasa do Baníkovského sedla a na vrchol Salatín, ale aj v opačnom smere, z oravskej strany Tatier. Ostatné turistické značené chodníky sú otvorené a schodné.
Veľká FatraVo Veľkej Fatre sa počas dňa a noci MIESTAMI očakáva výskyt dažďa s úhrnom zrážok 35 - 55 mm. S príchodom večera sa na HREBEŇOCH HÔR MIESTAMI očakáva výskyt vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 30 - 35 m/s (110 - 125 km/h). V miestach kde dážď prechádza do snehu sú chodníky namrznuté a na skalách sa môže vyskytovať poľadovica. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy. Úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka. Od 1. 10. je nová časť žltého chodníka smerom na Kráľovu skalu nanovo otvorená.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Kremnické vrchy, Ski - TMG Remata

Operation: closed
Forecast 23.10. (today)
Rain
6°C

Predpoveď počasia na dnes

Partneri