Holiday Info

Zima

SummerJasná juh1216 - 2000 m

Lanovky v Jasnej sú v DENNEJ prevádzke, v čase od 8:30 do 17:00 hod. Využite aj počas leta jazdu lanovkami z oboch strán Chopka v cene jedného lístka! Infolinka: +421 911 85 63 91, info@jasna.sk, www.jasna.sk. Tešíme sa na Vašu návštevu.Lanovky v Jasnej sú v DENNEJ prevádzke, v čase od 8:30 do 17:00 hod. Využite aj počas leta jazdu lanovkami z oboch strán Chopka v cene jedného lístka! Infolinka: +421 911 85 63 91, info@jasna.sk, www.jasna.sk. Tešíme sa na Vašu návštevu.
18:4930. 6. 2022
Chopok juh1220 m
26.6 °C
Превадский час
понедельник:08:30 - 15:30
вторник:08:30 - 15:30
Среда:08:30 - 15:30
Четверг:08:30 - 15:30
Пятница:08:30 - 15:30
суббота:08:30 - 15:30
Воскресенье:08:30 - 15:30
Lanovky v stredisku Jasná sú v dennej prevádzke. Posledná jazda z Chopku smerom nadol je o 15:30 hod.
Текущие условия
Температура: 26.6 °C
Cегодня:
polooblacno
20 to 30°C
Прогноз погоды:
суббота (2.7.)
malaoblacnost
19 to 25°C
Podujatia / oznamy
10.9.2022SKY MARATHON CHOPOK: Behwww.activeplanet.sk
Отзывы посетителей
Jasná juh еще не был оценен в этом сезоне

Карта - Jasna leto TMR

Карта - Jasna leto TMR

канатные дороги, подъемники

длинапропускная способностьоткрыто
Cable carA5 Krupová - Kosodrevina1212 m2800 m
Cable carA2 Kosodrevina - Chopok1433 m2800 m
4-seat chairliftB6 Srdiečko - Kosodrevina1031 m1200 m

Аттракционы

открыто
Mountain cartsHorské káry, trať Kosodrevina - Krupová (2600 m)

Туристические маршруты

Времядлина
MAGISTRÁLOU Z KOSODREVINY: cez Krúpové sedlo pod Ďumbier, na Chopok a späť05:30 h10,0 km
Z KOSODREVINY NA CHOPOK a späť: z lanovky na chodník nad reštauráciou Kosodrevina k rázcestiu, po žltej turistickej značke až na Chopok03:30 h3,0 km
Z KOSODREVINY NA CHATU GEN. M. R. ŠTEFÁNIKA a na Trangošku po modrej turistickej značke02:40 h9,0 km
Z KOSODREVINY NA CHOPOK cez Príslop, Dereše na Chopok a späť04:00 h6,5 km
Z KOSODREVINY NA CHOPOK cez Krížske sedlo a späť05:30 h14,0 km
POĽOVNÍCKYM CHODNÍKOM cez Trangošku k Jaskyni mŕtvych netopierov02:00 h8,8 km
Chopok - Ďumbier - Chata generála M.R.Štefánika - Trangoška - Srdiečko04:00 h-

Информация о центре

ZAŽITE AKTÍVNE LETO - JASNÁ NÍZKE TATRY CHOPOK 2024 m n.m.

LANOVKY, TURISTIKA, BIKEPARK, UBYTOVANIE, ZÁBAVA

Letná TURISTIKA v pôvabnom vysokohorskom prostredí Nízkych Tatier. Čerstvý vzduch, spev vtáčikov, krásne rozkvitnuté kvety. Vyvezte sa lanovkami za panoramatickými výhľadmi, vydajte sa na hrebeňové túry alebo zdolajte Chopok (2024 m n.m.), druhý najvyšší vrch v Národnom parku Nízke Tatry. V tejto lokalite nájdete viac ako 30 vyhľadávaných turistických chodníkov a cyklotrás rôznej náročnosti, vďaka čomu si putovanie letnými Tatrami môžu vychutnať všetci milovníci prírody bez obmedzení. Jedinečná poloha strediska Jasná je pre vás zárukou aktívnej dovolenky v Tatrách a relaxu v neďalekom AQUAPARKU TATRALANDIA či Vodnom parku BEŠEŇOVÁ.

Zábavu môžete zažiť pri rodinnom pátraní po pokladoch lesného strážcu DRAKA DEMIÁNA, ktorý chráni poklady celej Demänovskej doliny, no keďže je to milý a dobrý drak, rád sa s Vami o ne podelí. Pripravte sa na putovanie po Demiánových stopách. Netreba sa ničoho báť, pri putovaní spoznáte tajomstvá horskej prírody a zabavíte sa s vaším novým kamarátom - legendou Demänovskej doliny. Drak Demián vás určite odmení! Viac info.

Pre adrenalínových nadšencov je pripravená aj možnosť objednať si PARAGLIDING, či vyskúšať svoje schopnosti na horskej dráhe TARZÁNIA. Prípadne máte chuť vyskúšať si NORDIC WALKING alebo SKALOLEZENIE?

U nás si vytvoríte dovolenku podľa vlastných predstáv!

Príjemné posedenie s atrakciami a lehátkami na Vás čaká v našom FUNIBARE, ktorý je otvorený celoročne pre všetkých turistov a návštevníkov Nízkych Tatier. V lete tu nájdete osvieženie a oddych počas turistiky pod nízkotatranskými hrebeňmi. FUNIBAR s presklennou otváracou strechou s kupolou, ktorá vám v slnečných dňoch zaručí vynikajúci výhľad na vrchol Chopka, je jeden z prvých svojho druhu v strednej Európe.
Vyvezte svoje chuťové poháriky až k oblakom. Na vrchole Chopka v REŠTAURÁCII ROTUNDA na Vás čaká nová úroveň zážitkovej gastronómie, kde si môžete vychutnať aj panoramatický výhľad na štíty Vysokých i Nízkych Tatier. Magický výhľad z nadmorskej výšky 2 024 m. si môžete užívať aj počas pobytu v Hoteli Rotunda, kde na vás čaká nezabudnuteľná noc v oblakoch, viac o hoteli.
Doprajte si oddych pri kvalitnej káve a domácom jablkovom závine priamo uprostred turistických chodníkov. Ski Lounge Hotela Srdiečko ponúka príjemné posedenie pri praskajúcom krbe s výhľadom na Chopok aj počas letných mesiacov. Priateľská atmosféra vynoveného priestoru so štýlom vysokohorskej elegancie vám počas oddychu na južnej strane Chopku dodá novú energiu na vašej ceste za letným dobrodružstvom. Viac info.

Letná dovolenka vo WELLNESS HOTELI GRAND JASNÁ**** prináša zábavu pre celú rodinu. Deti si užijú bohatý animačný program so psíkom Macom i zvieratkami v mini ZOO a rodičia ocenia pohodlie plne vybaveného wellness centra s vonkajšou zónou, odkiaľ si môžu spoločne užívať výhľad na štíty Nízkych Tatier priamo zo sauny či vírivky. Viac o hoteli.

Dokonalý oddych a stratenú rovnováhu nájdete v HOTELI TRI STUDNIČKY****, ktorý ponúka luxusné horské ubytovanie s harmóniou v izbách zariadených podľa Feng Shui. Ochutnajte luxus na tanieri a užite si relax počas ZEN aktivít v charizmatickom wellnesse s prvou horskou plážou v Tatrách. Viac o hoteli.

LETNÁ SEZÓNA:

Výpravu lanovkami po oboch stranách Chopka môžete zažiť v cene len jedného lístka. Môžete si tak užiť spiatočnú cestu až piatimi rôznymi lanovkami a spoznať tak bližšie aj charakter opačnej strany Chopka.
Vyvezte sa z nástupných miest Biela Púť (Chopok sever) alebo Krupová (Chopok juh) sedačkovými lanovkami k najmodernejším kabínkovým lanovkám na Slovensku a zvezte sa až dolu na opačnú stranu a späť rovnakou trasou. Energiu zo zdravého horského vzduchu a prvý bronz slniečka nachytáte na panoramatickej vyhliadkovej terase. Kto by odolal chutnej kuchyni našich šéfkuchárov či sladkému koláčiku so šálkou kávy s výhľadom na prebúdzajúcu sa krajinu?

Parkovisko (neplatene)BufetRestauraciaSociálne zariadenieInformacieVychadzka do prirodyPozicovna bicyklov
Связаться

Tatry mountain resorts, a.s.

PREVÁDZKOVATEĽ STREDISKA JASNÁ NÍZKE TATRY
Email: info@jasna.skWeb: www.jasna.skTel: +421 907 88 66 44
Как вы к нам попадете?