Prevádzkový čas
Pondelok:14:00 - :
Utorok:10:00 - :
Streda:10:00 - :
Štvrtok:10:00 - :
Piatok:10:00 - :
Sobota:10:00 - :
Nedeľa:10:00 - :
Upozornenie:

Ako sa k nám dostanete?
Aktuálne podmienky
Bazény: 0 / 4
-
Dnes:
-5 až 4 °C
Predpoveď počasia:
Utorok (2.3.)
-3 až 9 °C
Streda (3.3.)
-2 až 9 °C
Kontakt

Hotel Atrium

Nový Smokovec
Tel: +421 52 442 23 07
Info o stredisku
viac informácii
Atrium Hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v príjemnom horskom prostredí. Vďaka bohatej ponuke hotelových aktivít a skúsenému animačnému tímu sa celá rodina u nás zabaví v každom ročnom období. Unikátne priestory hotela ponúkajú hosťom množstvo zábavy aj relax za každého počasia. V hoteli je pre ubytovaných aj neubytovaných hostí k dispozícii: Kulinárske štúdio Foodie s ponukou kurzov varenia pre detičky aj rodičov pod vedením nášho šéfkuchára Súkromné kino Mediatro, kde si môžete vychutnať film či športový prenos Umelecké štúdio ArtClub, kde môžete naplno využiť svoju kreativitu a vyrobiť si počas tvorivých dielni rôzne zaujímavé vecičky Najväčší detský kútik vo Vysokých Tatrách so stálym odborným personálom 3 relaxačné zóny 4Elements pre dokonalé uvoľnenie vášho tela aj mysle. Masážne miestnosti Day Spa Vodný svet 4Elements Aqua s bazénmi, tobogánmi, relaxačnou časťou aj pool barom Vitálny wellness svet Bowling bar s 2 bowlingovými dráhami a GameZone, kde nájdete stolný futbal, air hockey, šípky aj x-box Wine, Coffee & Tea Lounge s bohatou ponukou vín, sypaných čajov aj kávy Wineshop, v ktorom si môžete vybrať z ponuky až 80 druhov vín O najmenších hostí sa postarajú hoteloví maskoti – horský vodca SKALKO so svojou kamarátkou OZVENKOU, ktorým pomôžu aj skúsení animátori. Atrium Hotel pravidelne organizuje pre svojich hostí aj bohatý animačný program, v rámci ktorého sa detičky zabavia na minidisco, šmykparáde alebo počas tvorivých dielní, ale nudiť sa nebudú ani rodičia. Atrium Hotel v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranská kotlinu. V bezprostrednom okolí hotela je množstvo turisticky atraktívnych miest. Len pár krokov od hotela sa nachádza nástupná stanica Starý Smokovec - Hrebienok – východiskový bod mnohých turistických trás. Športové možnosti a rôzne formy netradičnej zábavy sa Vám ponúkajú v letnej aj zimnej sezóne. Svojím vybavením ako aj ponukou služieb je Atrium Hotel ideálnym miestom nielen pre trávenie rodinnej dovolenky, ale vďaka rozsiahlemu kongresovému centru a jedinečným priestorom aj pre organizovanie konferencii, školení, seminárov či workshopov pre biznis klientelu. Atrium Hotel je od júna 2009 jedným z členov hotelovej aliancie TRINITY Hotels & Resorts, súčasťou ktorej je aj Hotel SENEC a Hotel SITNO v Štiavnických vrchoch.
Hodnotenie od návštevníkov
Celkové hodnotenie
1. Ponuka bazénov
2. Ponuka vodných atrakcií
3. Čistota areálu
4. Ponuka doplnkových služieb
5. Kvalita poskytovaných služieb
6. Prístup personálu
7. Pomer cena : kvalita

Bazény

TypHĺbkaSizePrevádzka
Bazén s pool baromKrytý1,5 m10,5 x 9,5 m
Detský bazénKrytý0,4 m4,8 x 4,6 m
VírivkaKrytý0,73 m2,8 x 2 m
Bazén so šmýkačkouKrytý1 m5,7 x 3,5 m
12306231Krytý12306232Nekrytý12306233Krytý termálny12306235Nekrytý termálny12765773Jazero
Informácie o stredisku
Atrium Hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v príjemnom horskom prostredí. Vďaka bohatej ponuke hotelových aktivít a skúsenému animačnému tímu sa celá rodina u nás zabaví v každom ročnom období.
Unikátne priestory hotela ponúkajú hosťom množstvo zábavy aj relax za každého počasia. V hoteli je pre ubytovaných aj neubytovaných hostí k dispozícii:
 • Kulinárske štúdio Foodie s ponukou kurzov varenia pre detičky aj rodičov pod vedením nášho šéfkuchára
 • Súkromné kino Mediatro, kde si môžete vychutnať film či športový prenos
 • Umelecké štúdio ArtClub, kde môžete naplno využiť svoju kreativitu a vyrobiť si počas tvorivých dielni rôzne zaujímavé vecičky
 • Najväčší detský kútik vo Vysokých Tatrách so stálym odborným personálom
 • 3 relaxačné zóny 4Elements pre dokonalé uvoľnenie vášho tela aj mysle.
  • Masážne miestnosti Day Spa
  • Vodný svet 4Elements Aqua s bazénmi, tobogánmi, relaxačnou časťou aj pool barom
  • Vitálny wellness svet
 • Bowling bar s 2 bowlingovými dráhami a GameZone, kde nájdete stolný futbal, air hockey, šípky aj x-box
 • Wine, Coffee & Tea Lounge s bohatou ponukou vín, sypaných čajov aj kávy
 • Wineshop, v ktorom si môžete vybrať z ponuky až 80 druhov vín
O najmenších hostí sa postarajú hoteloví maskoti – horský vodca SKALKO so svojou kamarátkou OZVENKOU, ktorým pomôžu aj skúsení animátori. Atrium Hotel pravidelne organizuje pre svojich hostí aj bohatý animačný program, v rámci ktorého sa detičky zabavia na minidisco, šmykparáde alebo počas tvorivých dielní, ale nudiť sa nebudú ani rodičia.
Atrium Hotel v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranská kotlinu.
V bezprostrednom okolí hotela je množstvo turisticky atraktívnych miest. Len pár krokov od hotela sa nachádza nástupná stanica Starý Smokovec - Hrebienok – východiskový bod mnohých turistických trás. Športové možnosti a rôzne formy netradičnej zábavy sa Vám ponúkajú v letnej aj zimnej sezóne.
Svojím vybavením ako aj ponukou služieb je Atrium Hotel ideálnym miestom nielen pre trávenie rodinnej dovolenky, ale vďaka rozsiahlemu kongresovému centru a jedinečným priestorom aj pre organizovanie konferencii, školení, seminárov či workshopov pre biznis klientelu.
Atrium Hotel je od júna 2009 jedným z členov hotelovej aliancie TRINITY Hotels & Resorts, súčasťou ktorej je aj Hotel SENEC a Hotel SITNO v Štiavnických vrchoch.
Parkovisko (neplatene)RestauraciaSociálne zariadenieUbytovanie (hotel)Sauna