Pavčina Lehota, Nízke Tatry
18:08archív záberov
Prevádzkový čas
Pondelok:10:00 - 16:00
Utorok:10:00 - 16:00
Streda:10:00 - 16:00
Štvrtok:10:00 - 16:00
Piatok:10:00 - 16:00
Sobota:10:00 - 16:00
Nedeľa:10:00 - 16:00
Upozornenie:

Bobovka v Pavčinej Lehote v prevádzke v máji a v júni od 10.00 do 16.00 hod.

Aktuálne podmienky
Dnes:
13 °C
Predpoveď počasia:
Sobota (18.9.)
7 až 10 °C
Nedeľa (19.9.)
5 až 8 °C
Kontakt

Žiarce, a.s.

Hotel Bystrina 23032 51 Demänovská Dolina
Email: info@ziarce.sk www: www.ziarce.sk Tel: 0903 56 76 80, 044 / 554 81 63
Info o stredisku
viac informácii
Areál Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota, v Nízkych Tatrách, neďaleko Demänovskej Doliny, kde je situované i známe stredisko Jasná. V zimnej sezóne ponúka návštevníkom zjazdovky strednej a ľahkej obtiažnosti, v letnej sezóne nahrádza prevádzku vlekov letná atrakcia - HORSKÁ BOBOVÁ DRÁHA. Dráha je prvá svojho druhu na Slovensku a jediná v Nízkych Tatrách. Na dĺžke 1000 m sa nachádza 16 zákrut a 6 terénnych skokov. Špičková zahraničná technológia umožňuje skvelý zážitok z jazdy po jedno-koľajnicovej, alumíniovej dráhe v metrovej výške nad zemou, v špeciálne navrhnutých boboch pre jednu alebo dve osoby, v ktorých ste pevne pripútaní. Boby sú vybavené brzdou, ktorá umožňuje každému zvoliť si optimálnu rýchlosť a štýl jazdy. Vôbec sa nemusíte obávať, jazda na bobovej dráhe je bezpečná a zvládnu ju aj deti od 7 rokov, deti do 6 rokov môžu však jazdu absolvovať len v sprievode dospelého. Bobovka je návštevníkom k dispozícii, v prípade dobrého počasia, od začiatku jari až do neskorej jesene. Počas letných dní sa môžete previezť až do 20:00 hod. Ďalšie možnosti Oblasť Demänovskej doliny, v blízkosti ktorej je bobová dráha situovaná je ako stvorená pre podniknutie túr, či cyklistických výletov. Za návštevu stoja i známe jaskyne - Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa alebo Keltské nálezisko Havránok pri Liptovskej Mare. Osviežiť sa môžete hneď v niekoľkých akvaparkoch - v Bešeňovej, v Tatralandii, v Lúčkach alebo v Liptovskom Jáne. Okolie Pavčinej Lehoty ponúka nespočetné možnosti ubytovania, vďaka tejto vyhľadávanej turistickej oblasti.
Hodnotenie od návštevníkov
Stredisko FUN PARK Žiarce ešte nebolo v tejto sezóne hodnotené.
Ako sa k nám dostanete?
X-TRÉM BOB - ceny leto 2021
LETO 2021Cenník
dospelídeti / seniori *
1 jazda5,504,50
2 jazdy119
3 jazdy1412
5 jázd2118

Poznámky

  • * deti do 12 rokov, seniori - muži a ženy nad 60 rokov
  • Prevádzkovateľ si vyhradzuje uzatvoriť bobovú dráhu pri daždi, silnom vetre a výpadku elektrickej energie. V týchto prípadoch nevzniká nárok na vrátenie prepravného.
  • Poskytované zľavy sa riešia priebežne s uzatvorenými zmluvami so zmluvnými partnermi.
  • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu cien lístkov.
  • Ceny sú uvedené v € a vrátane DPH.

Atrakcie

TypPrevádzka
Bobová dráha (16 zákrut, prevýšenie 120 m, dĺžka 1000 m, kapacita 230 os./hod.)Bobová dráha
Bungee trampolína (max. 85 kg)Bungee trampolína
Aquazorbingzorbing
LukostreľbaLukostreľba
Bumper boatsclnkovanie

Turistické trasy

Dĺžka
Luková - Chopok - Ďumbierom - Chata generála M. R. Štefánika - Trangoška - Srdiečko5:15 h (14 km)
Z CHOPKU DO DEMÄNOVSKÉHO SEDLA a Širokou dolinou na Lúčky od Funitelu3 h (9.5 km)
K SYMBOLICKÉMU CINTORÍNU, DEMÄNOVSKEJ JASKYNI A SPÄŤ: z Bielej Púte po žltej značke popri vyhliadkovej veži až k Symbolickému cintorínu obetí Nízkych Tatier a späť0:50 h (1.8 km)
Pavčina Lehota, Fun Park Žiarce – vyhliadková veža Pavčina Lehota – poľnými cestami (Panjarok), (Jelie, Jelšie), (chatová osada Kamenná Porúbka) – Fun Park Žiarce3 h (10 km)
Informácie o stredisku
Areál Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota, v Nízkych Tatrách, neďaleko Demänovskej Doliny, kde je situované i známe stredisko Jasná. V zimnej sezóne ponúka návštevníkom zjazdovky strednej a ľahkej obtiažnosti, v letnej sezóne nahrádza prevádzku vlekov letná atrakcia - HORSKÁ BOBOVÁ DRÁHA. Dráha je prvá svojho druhu na Slovensku a jediná v Nízkych Tatrách. Na dĺžke 1000 m sa nachádza 16 zákrut a 6 terénnych skokov. Špičková zahraničná technológia umožňuje skvelý zážitok z jazdy po jedno-koľajnicovej, alumíniovej dráhe v metrovej výške nad zemou, v špeciálne navrhnutých boboch pre jednu alebo dve osoby, v ktorých ste pevne pripútaní. Boby sú vybavené brzdou, ktorá umožňuje každému zvoliť si optimálnu rýchlosť a štýl jazdy. Vôbec sa nemusíte obávať, jazda na bobovej dráhe je bezpečná a zvládnu ju aj deti od 7 rokov, deti do 6 rokov môžu však jazdu absolvovať len v sprievode dospelého. Bobovka je návštevníkom k dispozícii, v prípade dobrého počasia, od začiatku jari až do neskorej jesene. Počas letných dní sa môžete previezť až do 20:00 hod.

Ďalšie možnosti

Oblasť Demänovskej doliny, v blízkosti ktorej je bobová dráha situovaná je ako stvorená pre podniknutie túr, či cyklistických výletov. Za návštevu stoja i známe jaskyne - Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa alebo Keltské nálezisko Havránok pri Liptovskej Mare. Osviežiť sa môžete hneď v niekoľkých akvaparkoch - v Bešeňovej, v Tatralandii, v Lúčkach alebo v Liptovskom Jáne. Okolie Pavčinej Lehoty ponúka nespočetné možnosti ubytovania, vďaka tejto vyhľadávanej turistickej oblasti.