Ski Zábava Hruštín, Oravská Magura
18:25archiv obrázků
Prevádzkový čas
Pondelok:zatvorené
Utorok:zatvorené
Streda:zatvorené
Štvrtok:zatvorené
Piatok:zatvorené
Sobota:zatvorené
Nedeľa:zatvorené
Večerné lyžovanie: Nie
Lyžiarske podmienky
Sneh: 0 cm
0,0 km / 4,5 km
0 / 3
Typ 83127%
Typ 83273%
Typ 8330%
Dnes:
-1 až 0 °C
Předpověď počasí:
Streda (14.4.)
-2 až -1 °C
Štvrtok (15.4.)
-2 až 0 °C
Kontakt

Miro TOURS, s.r.o.

Florinova 928/9029 01 Námestovo
Email: info@skizabava.sk, hotel@skizabava.sk www: www.skizabava.sk Tel: 0908 677 322
Info o stredisku
více informací
Moderné a komplexne vybavené lyžiarske stredisko SKI ZÁBAVA Hruštín leží v nadmorskej výške od 900 m n. m. do 1150 m n. m. na severnej strane Oravskej Magury (severovýchodný svah neďaleko vrcholovej stanice Kubínskej hole), 7 km za obcou Hruštín. Táto poloha v kombinácii s účinným systémom technického zasnežovania zabezpečuje stredisku nielen vynikajúce snehové podmienky počas celej lyžiarskej sezóny, ale vytvára predpoklad i pre jarnú lyžovačku. Prístup do strediska z obce Hruštín je bezproblémový - zrekonštruovaná cestná komunikácia v roku 2016. Prepravu lyžiarov zabezpečujú 3 vleky, s celkovou prepravnou kapacitou 2380 osôb / hod. Zjazdové trate ľahkej a strednej náročnosti majú celkovú dĺžku 4,5 km, s maximálnou zjazdnosťou 1200 m. Pre tých, ktorí nestihnú lyžovačku počas dňa, sú zjazdovky k dispozícii i vo večerných hodinách. Okolie strediska okrem toho ponúka i možnosť bežeckého lyžovania, pri dostatku prírodného snehu. Dominantou strediska je komplex zrubových domov a hlavná Koliba u Kuba tzv. "drevená dedinka" situovaná priamo pod lyžiarskym svahom. Stredisko ponúka ubytovanie vyššieho štandardu. Stravovanie je zabezpečené v štýlovej kolibe s ponukou tradičných slovenských i regionálnych špecialít. Ďalšie služby požičovňa lyží, skiservis, lyžiarska škola pre deti i dospelých (individuálna alebo skupinová výuka), wellnes zariadenie (bazén s protiprúdom, fínska a parná sauna, vírivka, možnosť objednania masáže)
Hodnotenie od lyžiarov
Celkové hodnotenie
1. Úprava zjazdoviek
2. Čakacia doba na vleky a lanovky
3. Prístup personálu (vleky, pokladne)
4. Pomer cena : kvalita lyžovania
5. Prístup od parkoviska k vlekom
6. Dostupnosť doplnkových služieb
7. Kvalita poskytovaných služieb
Ako sa k nám dostanete?

Mapa - Ski Zábava - Vasiľovská hoľa

Kliknutím na obrázek si zobrazíte mapu v plné velikosti.

Mapa - Ski Zábava - Vasiľovská hoľa
Mapa

Zjazdovky

ObtížnostDélkaPřevýšeníPodmínkyProvoz
Hlavná
Náročná (červená)1100 m220 m
Výhliadková
Ľahká (modrá)1200 m220 m
Freeride 1
Náročná (červená)1200 m222 m
Freeride 2
Náročná (červená)1000 m222 m
Typ 831Ľahká (modrá)
Typ 832Náročná (červená)
Typ 833Ťažká (čierna)
Zasnežovanie
Večerné lyžovanie Nie

Lanovky

TypDélkaPřepr. kapacitaProvoz
Leitner
Vlek1000 m1440 os/hod
TATRAPOMA P
Vlek350 m540 os/hod
Detský vlek Kindle
Vlek70 m300 os/hod

Bežkárske trate

DélkaUpravená délkaStav
Upravované3.0 km0.0 km
ne
Neupravované20.0 km0.0 km
ne
Moderné a komplexne vybavené lyžiarske stredisko SKI ZÁBAVA Hruštín leží v nadmorskej výške od 900 m n. m. do 1150 m n. m. na severnej strane Oravskej Magury (severovýchodný svah neďaleko vrcholovej stanice Kubínskej hole), 7 km za obcou Hruštín. Táto poloha v kombinácii s účinným systémom technického zasnežovania zabezpečuje stredisku nielen vynikajúce snehové podmienky počas celej lyžiarskej sezóny, ale vytvára predpoklad i pre jarnú lyžovačku. Prístup do strediska z obce Hruštín je bezproblémový - zrekonštruovaná cestná komunikácia v roku 2016.
Prepravu lyžiarov zabezpečujú 3 vleky, s celkovou prepravnou kapacitou 2380 osôb / hod. Zjazdové trate ľahkej a strednej náročnosti majú celkovú dĺžku 4,5 km, s maximálnou zjazdnosťou 1200 m. Pre tých, ktorí nestihnú lyžovačku počas dňa, sú zjazdovky k dispozícii i vo večerných hodinách. Okolie strediska okrem toho ponúka i možnosť bežeckého lyžovania, pri dostatku prírodného snehu. Dominantou strediska je komplex zrubových domov a hlavná Koliba u Kuba tzv. "drevená dedinka" situovaná priamo pod lyžiarskym svahom. Stredisko ponúka ubytovanie vyššieho štandardu. Stravovanie je zabezpečené v štýlovej kolibe s ponukou tradičných slovenských i regionálnych špecialít.

Ďalšie služby

požičovňa lyží, skiservis, lyžiarska škola pre deti i dospelých (individuálna alebo skupinová výuka), wellnes zariadenie (bazén s protiprúdom, fínska a parná sauna, vírivka, možnosť objednania masáže)
BežkovanieKlziskoU-rampa v strediskuÚprava zjazdoviek (ratrak)ZasnežovanieSki servisSnowtubingUbytovanieDetské ihriskoParkoviskoReštauráciaSociálne zariadeniePožičovňa