Gastronómia - Reštaurácia High Tatras

V našej hotelovej reštaurácii High Tatras, pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť aj exkluzívnou vinotékou v Cafe bare, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov. Príďte sa pokochať nádherným pohľadom na majestátne vrcholy tatranských štítov a najmä potešiť svoje chuťové poháriky do našej reštaurácie.

A la carte menu sme pre vás zostavili v spolupráci so šéfkuchárom Jaroslavom Ertlom, ktorý je prezidentom GOURMENT Clubu a ochutnal takmer celý svet! Porotca známej televíznej show, je nielen vášnivý kuchár, ale aj cestovateľ a predstaviteľ modernej gastronómie. Je držiteľom mnohých gastronomických ocenení nielen na domácej ale i zahraničnej pôde.

Našich hostí prosíme o dodržiavanie formálneho oblečenia dress code – smart casual počas večere, ktorá je oslavou skvelého jedla. V našej reštaurácii prežijete nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti dobrého jedla.

Informácie