Prihlásiť sa cez
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Smokovce (1010 m n.m.)25.6.2017 14:47, 28 °C
Podmienky: nevyhovujúce, 0 cm>

Reklama

Penzion u Michala, Borsik

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryNa niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť.
Vysoké TatryVo vysokých polohách je sneh, ktorý je zrána zmrznutý a tvrdý! Na túry odporúčame vhodnú obuv, paličky, mačky, prípadne protišmykové návleky na obuv.
Západné TatryPočas dňa očakávame teplé počasie, kedy sa popoludní môžu vyskytnúť prehánky alebo búrky z tepla. Na túry treba odchádzať v skorých ranných hodinách a dbať na dostatočný pitný režim. Turistický chodník cez Prosečné je po veternej kalamite nepriechodný. Odporúčame tento úsek obísť cez Kvačiansku alebo Prosiecku dolinu. Turistický chodník od Rázcestia pod Lyscom v smere na dolinu Parichvost a Hlbokú dolinu je z technických príčin uzavretý.
Veľká FatraPre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou je spadnutý veľký kameň. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy. Úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka. Na spadnuté stromy možno naraziť aj zo Smrekovice smer Ružomberok.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Volovské vrchy, Poráč-Brodok

Prevádzka: zatvorené
Teplota vzduchu: 20 °C
Poráč - Brodok
15:15
Poráč - Brodok
Predpoveď 26.6. (dnes)
Oblačno
14 až 21°C

Predpoveď počasia na dnes

Vyšná Boca
Prehánky
13 až 19°C
Slovenský raj
Polooblačno
15 až 23°C
Dolný Kubín
Polooblačno
16 až 23°C

Partneri

iPhone 7