Prihlásiť sa cez
Facebook
Google+

Kúpaliská a horské strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Slnečné jazerá Senec (130 m n.m.)07:45, 10.2 °C
Prevádzka: zatvorené>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryV polohách nad 1900 m n. m. sú v tienistých miestach zvyšky snehu. Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť.
Vysoké TatryV polohách nad 2 100 m n. m. je sneh, v najvyšších polohách sú zimné podmienky. Žiadame návštevníkov o zvýšenú opatrnosť pri túrach. Neodporúčame pohyb nad chaty, ani neodporúčame prechod cez vysokohorské sedlá. POZOR, po 18:00 hod. sa už stmieva.
Západné TatryV polohách nad 1900 m n. m. sa nachádzajú zvyšky snehu, ktorý je tvrdý až zľadovatený. Dbajte na zvýšenú opatrnosť. Upozorňujeme návštevníkov, že v oravskej časti Západných Tatier je stále uzatvorená turistická trasa k Roháčskemu vodopádu. Uzávera sa týka žlto značeného turistického chodníka v úseku rázcestie na Adamculi – rázcestie pod Hrubou Kopou. Obojsmerne uzavretá je aj modrá značka v úseku od rázcestia na Adamculi až po štvrté Roháčske pleso. Do Hlbokej doliny a doliny Parichvost sa po značkovaných turistických chodníkoch vedúcich z Jaloveckej doliny pre poškodené mosty za rázcestím pod Lyscom turisti nedostanú. V teréne ich o tom informujú aj tabule, ktoré sú umiestnené nielen na začiatku Jaloveckej doliny, odkiaľ vedie turistická trasa do Baníkovského sedla a na vrchol Salatín, ale aj v opačnom smere, z oravskej strany Tatier. Ostatné turistické značené chodníky sú otvorené a schodné.
Veľká FatraPre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy. Úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka. Od 1. 10. je nová časť žltého chodníka smerom na Kráľovu skalu nanovo otvorená.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Žilinský kraj, Bešeňová

Prevádzka: otvorené
Teplota vzduchu: 4.5 °C
Predpoveď 23.10. (dnes)
Dážď
6°C

Predpoveď počasia na dnes

Partneri

iPad Pro