Litmanová - Fakľovka, Pieniny
14:57archív záberov
Prevádzkový čas
Aktuálne podmienky
Dnes:
14 až 24 °C
Predpoveď počasia:
Pondelok (22.7.)
12 až 21 °C
Utorok (23.7.)
13 až 18 °C
Hľadáte ubytovanie?
Najlepšie ubytovanie Ski Litmanová:Zobraziť ubytovanieNajčastejšie rezervácie:Ďalší týždeň (22.7. - 26.7.)Ďalší víkend (26.7. - 30.7.)
Hodnotenie od návštevníkov
Stredisko Ski Litmanová ešte nebolo v tejto sezóne hodnotené.
Ako sa k nám dostanete?
Kontakt

Skicomp-Fakľovka s.r.o.

065 31 Litmanová
Email: skilitmanova@skilitmanova.sk www: www.skilitmanova.sk Tel: 0908 579 110
Info o stredisku
Na konci obce Litmanová na severovýchode Slovenska sa nachádza známe lyžiarske stredisko s rovnomenným názvom. Počas zimnej sezóny ponúka návštevníkom kvalitne upravené lyžiarske zjazdovky, ktoré obsluhujú spolu 4 vleky. Táto rekreačná zóna dáva priestor i pre letné aktivity. Oblasť je ako stvorená na potulky Ľubovnianskou vrchovinou pešo alebo na bicykli, adrenalín vám zvýši rafting alebo splav na pltiach po Dunajci, no za návštevu stojí určite i Ľubovniansky hrad, múzeum Červený kláštor alebo kúpele vo Vyšných Ružbachoch, kde sa môžete okrem celoročne prístupného bazéna Izabella počas horúcich letných dní osviežiť i na letnom kúpalisku. V Ski Litmanovej nájdete 10 zrubových chát, každá je s kapacitou 6 lôžok + 2 prístelky.

Turistické trasy

Dĺžka
Litmanová - sedlo Rozdiel 800 m n.m. (štátna hranica)45 min.
Litmanová - hora Zvir (pútnické miesto) - Eliášovka, 1023 m n.m.-

Cyklistické trasy

Dĺžka
Stará Ľubovňa - Osly - Vabec - Medvedelica - Litmanová - sedlo Rozdiel - Litmanová - Jarabina - Stará Ľubovňa (horský bicykel)35 km
Informácie o stredisku
Na konci obce Litmanová na severovýchode Slovenska sa nachádza známe lyžiarske stredisko s rovnomenným názvom. Počas zimnej sezóny ponúka návštevníkom kvalitne upravené lyžiarske zjazdovky, ktoré obsluhujú spolu 4 vleky. Táto rekreačná zóna dáva priestor i pre letné aktivity. Oblasť je ako stvorená na potulky Ľubovnianskou vrchovinou pešo alebo na bicykli, adrenalín vám zvýši rafting alebo splav na pltiach po Dunajci, no za návštevu stojí určite i Ľubovniansky hrad, múzeum Červený kláštor alebo kúpele vo Vyšných Ružbachoch, kde sa môžete okrem celoročne prístupného bazéna Izabella počas horúcich letných dní osviežiť i na letnom kúpalisku.
V Ski Litmanovej nájdete 10 zrubových chát, každá je s kapacitou 6 lôžok + 2 prístelky.
Parkovisko (neplatene)Ubytovanie (chata)HradVychadzka do prirody