Prihlásiť sa cez
Facebook
Google+

Aktuálne výstrahy horskej služby - Slovensko

Aplikácia HZS: Android

Aktuálne výstrahy: www.hzs.sk

Nízke Tatry (25.9.2016)

Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť. Žltý chodník Sedlo pod Skalkou-Liptovská Lúžna je na hornej hranici lesa stále nepriechodný v dôsledku popadaných stromov.

Vysoké Tatry (25.9.2016)

Dbajte na opatrnosť a rozvážnosť pri pohybe v horskom teréne. Pre výmenu bude mostík "Pod úplazkami" v Bielovodskej doline uzavretý približne 2 týždne.

Západné Tatry (25.9.2016)

Podmienky na turistiku sú priaznivé.. Na túry odporúčame vyrážať v skorých ranných hodinách. Chodník z Lomného po Svorad je zle vyznačený po veternej kalamite. Na viacerých miestach chýbajú turistické značky a na chodníkoch sú popadané stromy.

Veľká Fatra (25.9.2016)

Všetky turistické chodníky sú otvorené bez obmedzenia. Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 18 hod. Pre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom. Na chodníku okolo Sidorova nad Krkavou skalou, je padnutý veľký kameň. Zvýšte opatrnosť hlavne pri zjazde na bicykli!!! Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy.

Malá Fatra (25.9.2016)

Značené turistické chodníky v Malej Fatre sú schodné. KLD Vrátna -Chleb premáva od 9:00 do 16:00 každú celú hodinu.

Slovenský raj (25.9.2016)

Turistické chodníky sú z rána šmykľavé, všetky rokliny sú otvorené. Pri výstupe ferratou v Kyseli používajte ferratový výstroj. Stmievať sa začína už po 18:00 hod.

Stredné Beskydy (25.9.2016)

Podmienky na turistiku priaznivé. Na túry odporúčame vyrážať v skorých ranných hodinách, dbajte na dostatočný pitný režim.

Lúčanská Malá Fatra (25.9.2016)

Upozorňujeme na skorý príchod tmy po 18 hod. Od pondelka 19. septembra bude ferrata HZS na Martinské Hole z dôvodu jesennej poľovníckej uzávierky zatvorená. Prosíme o rešpektovanie poľovníckej uzávery.

Živá panoráma - Slovensko

Jasná - Repiská (987 m n.m.)13:04, 21.1 °C
Prevádzka: otvorené>

Reklama