Sign in with
Facebook
Google+

Lyžiarske strediská na Slovensku

Mapa Slovenska

Živá panoráma - Slovensko

Ski Krušetnica (670 m)10.7.2017 21:01, 21.5 °C
Prevádzka: zamknięte>

Reklama

Najbližšie akcie a oznamy

Výstrahy horskej služby

Nízke TatryChodníky sú dôsledkom zrážok šmykľavé, v polohách nad 1800 m n. m. je sneh a poľadovica! Na niektorých turistických chodníkoch po veternej kalamite prebieha ťažba dreva. Sú nepriechodné, alebo len ťažko priechodné, pri prechode týchto úsekov treba zvýšiť opatrnosť.
Vysoké TatryChodníky sú dôsledkom zrážok šmykľavé, v polohách nad 1800 m n. m. je sneh a poľadovica! V najvyšších polohách je 10 - 40 cm snehu, miestami až záveje! Žiadame návštevníkov o zvýšenú opatrnosť pri túrach, neodporúčame prechod cez vysokohorské sedlá. POZOR, po 18:30 hod. sa už stmieva.
Západné TatryChodníky sú dôsledkom zrážok šmykľavé, v polohách nad 1800 m n. m. je sneh a poľadovica! V najvyšších polohách je 5 - 20 cm snehu! Na túry je potrebné mať dostatok teplého oblečenia, rukavice, čiapku a kvalitnú vysokú obuv. Dbajte na zvýšenú opatrnosť. Všetky turistické značené chodníky sú otvorené a schodné, okrem doliny Parichvost.
Veľká FatraPre popadané stromy je zle priechodný chodník z Blatnickej doliny po žltej značke do sedla za Drieňkom.Na hlavnom hrebeni od Korbelky po Kopu je polom a je tam zle priechodný turistický chodník. Taktiež po žltej značke z Ľubochnianskej doliny z Močidla smerom na Borišov sú na chodníku popadané stromy. Na žltej TZT z Lysca sa nachádzajú spadnuté tri veľké stromy. Úsek je ťažšie priechodný. Zvýšte opatrnosť hlavne v orientácii pri vybočení z chodníka.

Mobilné aplikácie / Smart TV

Vybrané stredisko

Malé Karpaty, Pezinská Baba

Prevádzka: zamknięte
Temperatura: 12.8 °C
Pezinská Baba
12.8 °C12:59
Pezinská Baba
Predpoveď 22.9. (dzisiaj)
deszcz
8 až 13°C

Predpoveď počasia na dnes

Nový Smokovec
Opady przelotne
4 až 10°C
Valčianska dolina
Pochmurno
8 až 12°C
Bešeňová
Pochmurno
8 až 12°C

Partneri