Kubínska hoľa, Oravská Magura
09:17, 4.8 °C
image archive
Opening hours
Monday:closed
Tuesday:closed
Wednesday:closed
Thursday:closed
Friday:closed
Saturday:9:00 - 17:00
Sunday:9:00 - 17:00
Upozornenie: Lanovky a atrakcie počas septembra v prevádzke len cez soboty a nedele.
Aktuálne podmienky
2 / 2
Today:
0 to 11 °C
Weather forecast:
Sunday (22.9.)
1 to 13 °C
Monday (23.9.)
2 to 13 °C
Looking for a stay?
Book the best accommodation Kubínska hoľa:Book nowMost popular reservations:Tento víkend (21.9. - 22.9.)Ďalší týždeň (23.9. - 27.9.)
Hodnotenie od návštevníkov
Celkové hodnotenie
1. Prostredie
2. Čakacia doba na lanovky
3. Prístup personálu (pokladne)
4. Pomer cena : kvalita
5. Parkovanie
6. Dostupnosť doplnkových služieb
7. Kvalita poskytovaných služieb
Kontakt

ORAVA SKIPARK, a.s.

Dolný Kubín, Kubínska hoľaGPS: N49°15´02.60" E19°16´09.89"
Email: info@kubinska.sk www: kubinska.sk Tel: 0915 595 311
Info o stredisku
Kubínska hoľa - leto Milovníkov adrenalínových disciplín určite poteší, že v tejto sezóne sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek v podobe horských kár, zorbingu, skokov do vody, rodinnej cyklistiky, paintballu a ďalších. Pre náročnejších cykloturistov bude určite zaujímavá ponuka novo vyznačených cyklistických chodníkov, ktoré spájajú Dolný Kubín s cyklotrasami hornej Oravy, obcou Rabčice a poľskou gminou Lipnica Wielka. Približne 250 kilometrov značených trás je rozdelených na 17 úsekov podľa stupňa náročnosti na ľahké, stredné a náročné. Samozrejmosťou v našom stredisku je aj pešia turistika, kde si prídu na svoje aj skúsení turisti. Služby Počas letnej sezóny ponúka rezort okrem už spomenutých aktivít aj doplnkové služby, bez ktorých by sa kvalitná letná dovolenka nezaobišla - reštauráciu s barom a ubytovanie pri svahu v hoteli GREEN*** s príjemnou atmosférou. Môžete si pochutnať na rôznych dobrotách alebo len tak posedieť s priateľmi pri dobrom vínku. Reštaurácia s barom sa nachádza v blízkosti dolnej stanice lanovky a má priestrannú slnečnú terasu. Tí najmenší sa môžu dostatočne vyšantiť na hojdačkách a preliezkach, ktoré sú taktiež súčasťou nášho letného rezortu. Po náročnom dni môžete načerpať nové sily v novootvorenom wellnes, ktoré je garanciou oddychu a relaxu. Dopravné zariadenia Na Kubínskej holi sú zákazníkom v prípade potreby k dispozícii 2 štvorsedačkové lanovky a 8 vlekov. Spolu predstavuje celková prepravná kapacita 9 000 prepravených pasažierov za hodinu.
Ako sa k nám dostanete?
Kubínska hoľa - leto
Obdobie: 1.6. - 30.9.2019Lanovky Kubínska hoľa a atrakcie
DospelíDeti / seniori
1 jazda 1 lanovkou pre peších turistov ↑↓ 1)64
1 jazda na vrch Kubínskej hole pre peších turistov ↑↓ 2)106
1 jazda 1 lanovkou s bicyklom 1)75
1 jadza na vrch Kubínskej hole s bicyklom 2)117
1 jazda 1 lanovkou + paragliding 1)75
1 jazda na vrchol Kubínskej hole + paragliding 2)117
Celodenný lístok downhill pre cyklistov2015
4 hodiny downhill pre cyklistov1511
2x lanovka – na vrchol Kub. hole + Kolobežka zjazd horná aj dolná časť 4,8 km*1612
2x lanovka – na vrchol Kub. hole + Trojkolka zjazd horná aj dolná časť 4,8 km*2016
1x dolná lanovka + Kolobežka zjazd len dolná časť 2 km**108
1x dolná lanovka + Trojkolka zjazd len dolná časť 2 km**1412
Atrakcie (bez vývozu lanovkou)
Požičanie člna - 30 minút5
Rybolov - 1 hodina5
ZIPLINE (ceny sú uvedené BEZ vývozu lanovkami)
1 jazda23
2. jazda v ten istý deň19
3. jazda v ten istý deň15
Tandem jazda (2 osoby, s max. hmotnosťou 130 kg)43

Informácie k cenníku

 • SKI PARK Kubínska hoľa má dve lanovky, jedna ide do polovica strediska, druhá od polovice na vrchol. Vývoz na vrchol Kubínskej hole preto zahŕňa jazdu dvoma lanovka s prestupom na medzistanici.
 • * Jazda je obmedzená časovým limitom 1,5 hodiny do kedy treba trojkolku/kolobežku vrátiť. Časový limit začína plynúť v momente prvého prechodu cez turniket. V prípade omeškania odovzdania trojkolky/kolobežky sa platí pokuta 5 € za každých začatých 15 min.
 • ** Jazda je obmedzená časovým limitom 45 minút do kedy treba trojkolku/kolobežku vrátiť. Časový limit začína plynúť v momente prvého prechodu cez turniket. V prípade omeškania odovzdania trojkolky/kolobežky sa platí pokuta 5 € za každých začatých 15 min.
 • 1) 1 jazda 1 lanovkou predstavuje obojsmernú jazdu buď na “dolnej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako A alebo obojsmernú jazdu na “hornej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako B, podľa výberu zákazníka, nie na oboch!
 • 2) 1 jazda na vrchol Kubínskej hole – predstavuje obojsmernú jazdu na “dolnej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako A, plus obojsmernú jazdu na “hornej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako B.
 • Platnosť lístkov je 7 dní od zakúpenia len v prípade, že neprešli turniketom.
 • Všetky lístky sú vydávané na čipovú kartu. Záloha za čipovú kartu je 2 €. Záloha za čipovú kartu bude vrátená len za NEPOŠKODENÉ a plne FUNKČNÉ karty v automate v stredisku.
 • Všetky lístky sú obojsmerné, čiže v cene je aj zvoz späť do nástupnej stanice.
 • Nárok na bezplatné využívanie služieb majú deti do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 6 rokov len za podmienky, že služby využívajú výlučne v sprievode dospelej osoby staršej ako 18 rokov (maximálne 2 deti v sprievode 1 dospelej osoby staršej ako 18 rokov). Pre uplatnenie nároku je nevyhnutné predložiť zdravotný preukaz poistenca dieťaťa.
 • Nárok na Lístok „Senior“ má osoba staršia ako 60 rokov Pre uplatnenie nároku je nevyhnutné predložiť preukaz totožnosti.
 • Nárok na zľavnený Lístok „Deti/Senior“ z dôvodu zdravotného postihnutia má aj držiteľ preukazu zdravotne ťažko postihnutý (ZŤP) alebo zdravotne ťažko postihnutý so sprievodcom (ZŤP-S). Pre uplatnenie nároku na zľavnený Lístok z dôvodu zdravotného postihnutia je zákazník povinný predložiť preukaz totožnosti a preukaz ZŤP alebo ZŤP-S.
 • Nárok na Lístok „Deti/Senior“ majú aj držitelia kariet ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz totožnosti a preukaz ISIC, ITIC, EURO26, GO26.
 • Zľavy pre organizované skupiny: 10% zľava z celkovej sumy. Zľavu je možné uplatniť pri organizovaných skupinách s minimálnym počtom 20 osôb pri jednorazovom nákupe lístkov pre celú skupinu. Pri poskytnutí zľavy pre organizované skupiny nie je možné poskytnúť žiadne ďalšie zľavy.
 • Kombinovanie zliav nie je možné. Platí najvýhodnejšia cena pre zákazníka.
 • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu cien. Všetky ceny sú vrátane DPH.
 • UPOZORNENIE: V cene Lístkov nie je zahrnuté poistenie zásahov Horskej služby, zákazníci sa pohybujú po stredisku, chodníkoch a trasách na vlastnú zodpovednosť, odporúča sa pripoistiť do hôr.
 • Prevádzková doba lanoviek a atrakcií: 9:00 – 17:00 v závislosti od poveternostných podmienok, pokiaľ nie je uvedené inak.
 • Jazda na Zipline je umožnená osobám s minimálnou hmotnosťou 30 kg. Maximálne zaťaženie je 130 kg.
 • Z jazdy na Zipline sú vylúčene osoby pod vplyvom alkoholu a osoby, ktorým to ich zdravotný stav nedovoľuje. Je zakázané počas jazdy používať mobilný telefón, kameru, prípadne iné záznamové zariadenie.
 • Každý klient Zipline je povinný udržiavať poriadok na štartovacej a cieľovej plošine a v ich okolí, dodržiavať prevádzkový poriadok Zipline, Všeobecné obchodné podmienky a pokyny zodpovedných zamestnancov Zipline, ako aj zamestnancov SKI PARKu Kubínska hoľa.
 • Otváracia doba ZIPLINE 10:00-17:00 hod počas prevádzkových dní strediska. Pre skupiny (viac ako 10 osôb) je môže dohodnúť individuálny čas prevádzky Zipline. Prevádzka Zipline môže byt obmedzená/zastavená v prípade nevhodných poveternostných podmienok (vietor, námraza, dážď, silne sneženie).

Prečítajte si úplné znenie Všeobecných obchodných podmienok platných pre letnú sezónu 2019.

Lifts

TypLengthCapacityOperation
A Chairlift
4-seat chair lift1332 m2000 person/hour
B 4-sedačková lanovka SLF4P
4-seat chair lift1162 m2000 person/hour

Attractions

TypOperation
Horské trojkolkymountain carts
Terénne kolobežkyscooter
DownhillBike park
CykloturistikaBike park
Ziplinezip line
Športový rybolov
Člnkovanieboating
Tarzánia (lanový park)Rope park

Tourist trails

Length
Slaná voda - Hviezdoslavova horáreň - Babia hora - Malá Babia hora - Slaná voda8 h
Ustrig - Demänová - Svitková - Vychylovka - Múzeum kysuckej dediny - Jasenovská7 h 15 min
Oravský Podzámok - sedlo Príslop - Kubínska hoľa - Minčol - Oravský Podzámok8 h
Zázrivá - Veľký Rozsutec - Osnica - Lučivná8 h
Habovka - Javorková - Skorušina - Oravice3 h 45 min
Oravice - Tiesňavy - Bobrovce - Sedlo pod Osobitou - Chata Zverovka9 h
Chata Zverovka - Ostrý Roháč - Plačlivé - Smutné sedlo - Roháčske plesá - Chata Zverovka8 h 45 min
Chata Zverovka - Tatliakovo jazero - Smutné sedlo - Baníkov - Roháčsky vodopád - Chata Zverovka9 h 15 min
Huty - Sivý vrch - Brestová - sedlo Parichvost - Chata Zverovka7 h 15 min
Kraľovany - Podšíp - Šíp - Stankovany5 h

Cross-country tracks

Length
Námestovo - rázcestie pri Lokci - Zákamenné - križovatka pri horárni Ustrig - sedlo Demänová - Vychylovka33.5 km
Námestovo - rázcestie pri Lokci - Zákamenné - križovatka pri horárni Ustrig - Brošovka - Kubínska - sedlo Demänová - Vychylovka34.5 km
Podbiel - Zuberec - Oravice - Vitanová - Trstená - Tvrdošín - Podbieľ52.5 km
Podbiel - Zuberec - križovatka pri Hutách - Liptovské Matiašovce - križovatka pri Liptovskej Sielnici - Liptovský Mikuláš42.5 km
Podbiel - Zuberec - križovatka pri Hutách - Oblazy - Kvačany - križovatka pri Liptovskej Sielnici - Liptovský Mikuláš39 km
Podbiel - Zuberec - bývalá Tatliakova chata24 km
Z Dolného Kubína cez Grúň a Príslop35 km
Dolnokubínsky okruh43 km
Dolnokubínsky okruh II23.5 km

Trips

Length
Oravský hrad-
Informácie o stredisku

Kubínska hoľa - leto

Milovníkov adrenalínových disciplín určite poteší, že v tejto sezóne sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek v podobe horských kár, zorbingu, skokov do vody, rodinnej cyklistiky, paintballu a ďalších. Pre náročnejších cykloturistov bude určite zaujímavá ponuka novo vyznačených cyklistických chodníkov, ktoré spájajú Dolný Kubín s cyklotrasami hornej Oravy, obcou Rabčice a poľskou gminou Lipnica Wielka. Približne 250 kilometrov značených trás je rozdelených na 17 úsekov podľa stupňa náročnosti na ľahké, stredné a náročné. Samozrejmosťou v našom stredisku je aj pešia turistika, kde si prídu na svoje aj skúsení turisti.

Služby

Počas letnej sezóny ponúka rezort okrem už spomenutých aktivít aj doplnkové služby, bez ktorých by sa kvalitná letná dovolenka nezaobišla - reštauráciu s barom a ubytovanie pri svahu v hoteli GREEN*** s príjemnou atmosférou. Môžete si pochutnať na rôznych dobrotách alebo len tak posedieť s priateľmi pri dobrom vínku. Reštaurácia s barom sa nachádza v blízkosti dolnej stanice lanovky a má priestrannú slnečnú terasu. Tí najmenší sa môžu dostatočne vyšantiť na hojdačkách a preliezkach, ktoré sú taktiež súčasťou nášho letného rezortu. Po náročnom dni môžete načerpať nové sily v novootvorenom wellnes, ktoré je garanciou oddychu a relaxu.

Dopravné zariadenia

Na Kubínskej holi sú zákazníkom v prípade potreby k dispozícii 2 štvorsedačkové lanovky a 8 vlekov. Spolu predstavuje celková prepravná kapacita 9 000 prepravených pasažierov za hodinu.
Parkovisko (neplatene)RestauraciaSociálne zariadenieUbytovanie (chata)Ubytovanie (hotel)Vychadzka do prirodyDetiJazero