Kubínska hoľa, spodok, Oravská Magura
11:41, 5.0 °C
image archive
Opening hours
Monday:closed
Tuesday:closed
Wednesday:closed
Thursday:closed
Friday:closed
Saturday:closed
Sunday:closed
Aktuálne podmienky
0 / 2
Today:
0 to 4 °C
Weather forecast:
Wednesday (26.9.)
-3 to 6 °C
Thursday (27.9.)
0 to 12 °C
Looking for a stay?
Book the best accommodation Kubínska hoľa:Book nowMost popular reservations:Najbližší víkend (28.9. - 30.9.)Do konca týždňa (25.9. - 28.9.)
Hodnotenie od návštevníkov
Celkové hodnotenie
1. Prostredie
2. Čakacia doba na lanovky
3. Prístup personálu (pokladne)
4. Pomer cena : kvalita
5. Parkovanie
6. Dostupnosť doplnkových služieb
7. Kvalita poskytovaných služieb
Kontakt

ORAVA SKIPARK, a.s.

027 41 Oravský Podzámok 381Slovakia
Email: vlado.klocok@kubinska.sk www: kubinska.sk Tel: +421 915 595 311
Info o stredisku
Kubínska hoľa - leto Milovníkov adrenalínových disciplín určite poteší, že v tejto sezóne sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek v podobe horských kár, zorbingu, skokov do vody, rodinnej cyklistiky, paintballu a ďalších. Pre náročnejších cykloturistov bude určite zaujímavá ponuka novo vyznačených cyklistických chodníkov, ktoré spájajú Dolný Kubín s cyklotrasami hornej Oravy, obcou Rabčice a poľskou gminou Lipnica Wielka. Približne 250 kilometrov značených trás je rozdelených na 17 úsekov podľa stupňa náročnosti na ľahké, stredné a náročné. Samozrejmosťou v našom stredisku je aj pešia turistika, kde si prídu na svoje aj skúsení turisti. Služby Počas letnej sezóny ponúka rezort okrem už spomenutých aktivít aj doplnkové služby, bez ktorých by sa kvalitná letná dovolenka nezaobišla - reštauráciu s barom a ubytovanie pri svahu v hoteli GREEN*** s príjemnou atmosférou. Môžete si pochutnať na rôznych dobrotách alebo len tak posedieť s priateľmi pri dobrom vínku. Reštaurácia s barom sa nachádza v blízkosti dolnej stanice lanovky a má priestrannú slnečnú terasu. Tí najmenší sa môžu dostatočne vyšantiť na hojdačkách a preliezkach, ktoré sú taktiež súčasťou nášho letného rezortu. Po náročnom dni môžete načerpať nové sily v novootvorenom wellnes, ktoré je garanciou oddychu a relaxu. Dopravné zariadenia Na Kubínskej holi sú zákazníkom v prípade potreby k dispozícii 2 štvorsedačkové lanovky a 8 vlekov. Spolu predstavuje celková prepravná kapacita 9 000 prepravených pasažierov za hodinu.
Ako sa k nám dostanete?
Kubínska hoľa - leto
Obdobie: 1.6. - 30.9.2018Lanovky Kubínska hoľa
9. 6. - 29. 6. 2018VÍKENDY
30. 6. - 2. 9. 2018DENNE, 9:00-17:00 hod.
3. 9. - 30. 9. 2018VÍKENDY

Obdobie: 1.6. - 30.9.2018Lanovky Kubínska hoľa
DospelíDeti / seniori
1 jazda 1 lanovkou pre peších turistov ↑↓ 1)53
1 jazda na vrch Kubínskej hole pre peších turistov ↑↓ 2)85
1 jazda 1 lanovkou s bicyklom 1)64
1 jadza na vrch Kubínskej hole s bicyklom 2)96
1 jazda 1 lanovkou + paragliding 1)6-
1 jazda na vrchol Kubínskej hole + paragliding 2)9-
Celodenný lístok pre cyklistov2015

Informácie k cenníku

  • 1) 1 jazda lanovkou predstavuje obojsmernú jazdu buď na “dolnej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako A – UNIFIX 4 Mačkovo-Dzúrikovo, alebo obojsmernú jazdu na “hornej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako B, – SLF 4p Dzúrikovo-hrebeň, podľa výberu zákazníka, nie na oboch!
  • 2) 1 jazda na vrch Kubínskej hole predstavuje obojsmernú jazdu na “dolnej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako A – UNIFIX 4 Mačkovo-Dzúrikovo, plus obojsmernú jazdu na “hornej“ sedačkovej lanovke označenej na mape ako B, – SLF 4p Dzúrikovo-hrebeň.
  • Nárok na bezplatné využívanie služieb majú deti do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 6 rokov len za podmienky, že služby využívajú výlučne v sprievode dospelej osoby staršej ako 18 rokov (maximálne 2 deti v sprievode 1 dospelej osoby staršej ako 18 rokov). Pre uplatnenie nároku je nevyhnutné predložiť zdravotný preukaz poistenca dieťaťa.
  • Nárok na lístok „Deti“ majú deti staršie ako 6 rokov veku do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 15 rokov. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť zdravotný preukaz poistenca dieťaťa
  • Nárok na Lístok „Senior“ má osoba staršia ako 60 rokov veku. Pre uplatnenie nároku je nevyhnutné predložiť preukaz totožnosti.
  • Nárok na Lístok „Deti/Senior“ majú aj držitelia kariet ISIC, ITIC, EURO26, GO26 a ZŤP a ZŤP-S. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz totožnosti a preukaz ISIC, ITIC, EURO26, GO26, preukaz ZŤP.
  • UPOZORNENIE: v cene lístkov nie je zahrnuté poistenie zásahov Horskej služby, zákazníci sa pohybujú po stredisku, chodníkoch a trasách na vlastnú zodpovednosť, odporúča sa pripoistiť do hôr

Lifts

TypLengthCapacityOperation
A Chairlift
4-seat chair lift1332 m2000 person/hour
B 4-sedačková lanovka SLF4P
4-seat chair lift1162 m2000 person/hour

Bikepark

DifficultyLengthVertical riseOperation
FAMILY TRAIL (ľahká trať bez skokov a prekážok)easy750 m170 m
FREERIDE TRAIL (stredne náročná trať, s väčšími terénnymi nerovnosťami a skokmi)medium1500 m300 m
DOWNHILL TRAIL (vysoká náročnosť zjazdu, terénne nerovnosti, skoky, skaly)difficult2200 m300 m

Attractions

TypOperation
Lanový park TARZÁNIARope park
Bike parkBike park
Horské trojkolkymountain carts
Horské kolobežkyscooter
Člnkovanieboating
Paragliding

Tourist trails

Length
Slaná voda - Hviezdoslavova horáreň - Babia hora - Malá Babia hora - Slaná voda8 h
Ustrig - Demänová - Svitková - Vychylovka - Múzeum kysuckej dediny - Jasenovská7 h 15 min
Oravský Podzámok - sedlo Príslop - Kubínska hoľa - Minčol - Oravský Podzámok8 h
Zázrivá - Veľký Rozsutec - Osnica - Lučivná8 h
Habovka - Javorková - Skorušina - Oravice3 h 45 min
Oravice - Tiesňavy - Bobrovce - Sedlo pod Osobitou - Chata Zverovka9 h
Chata Zverovka - Ostrý Roháč - Plačlivé - Smutné sedlo - Roháčske plesá - Chata Zverovka8 h 45 min
Chata Zverovka - Tatliakovo jazero - Smutné sedlo - Baníkov - Roháčsky vodopád - Chata Zverovka9 h 15 min
Huty - Sivý vrch - Brestová - sedlo Parichvost - Chata Zverovka7 h 15 min
Kraľovany - Podšíp - Šíp - Stankovany5 h

Cross-country tracks

Length
Námestovo - rázcestie pri Lokci - Zákamenné - križovatka pri horárni Ustrig - sedlo Demänová - Vychylovka33.5 km
Námestovo - rázcestie pri Lokci - Zákamenné - križovatka pri horárni Ustrig - Brošovka - Kubínska - sedlo Demänová - Vychylovka34.5 km
Podbiel - Zuberec - Oravice - Vitanová - Trstená - Tvrdošín - Podbieľ52.5 km
Podbiel - Zuberec - križovatka pri Hutách - Liptovské Matiašovce - križovatka pri Liptovskej Sielnici - Liptovský Mikuláš42.5 km
Podbiel - Zuberec - križovatka pri Hutách - Oblazy - Kvačany - križovatka pri Liptovskej Sielnici - Liptovský Mikuláš39 km
Podbiel - Zuberec - bývalá Tatliakova chata24 km
Z Dolného Kubína cez Grúň a Príslop35 km
Dolnokubínsky okruh43 km
Dolnokubínsky okruh II23.5 km

Trips

Length
Oravský hrad-
Informácie o stredisku

Kubínska hoľa - leto

Milovníkov adrenalínových disciplín určite poteší, že v tejto sezóne sme pre Vás pripravili niekoľko noviniek v podobe horských kár, zorbingu, skokov do vody, rodinnej cyklistiky, paintballu a ďalších. Pre náročnejších cykloturistov bude určite zaujímavá ponuka novo vyznačených cyklistických chodníkov, ktoré spájajú Dolný Kubín s cyklotrasami hornej Oravy, obcou Rabčice a poľskou gminou Lipnica Wielka. Približne 250 kilometrov značených trás je rozdelených na 17 úsekov podľa stupňa náročnosti na ľahké, stredné a náročné. Samozrejmosťou v našom stredisku je aj pešia turistika, kde si prídu na svoje aj skúsení turisti.

Služby

Počas letnej sezóny ponúka rezort okrem už spomenutých aktivít aj doplnkové služby, bez ktorých by sa kvalitná letná dovolenka nezaobišla - reštauráciu s barom a ubytovanie pri svahu v hoteli GREEN*** s príjemnou atmosférou. Môžete si pochutnať na rôznych dobrotách alebo len tak posedieť s priateľmi pri dobrom vínku. Reštaurácia s barom sa nachádza v blízkosti dolnej stanice lanovky a má priestrannú slnečnú terasu. Tí najmenší sa môžu dostatočne vyšantiť na hojdačkách a preliezkach, ktoré sú taktiež súčasťou nášho letného rezortu. Po náročnom dni môžete načerpať nové sily v novootvorenom wellnes, ktoré je garanciou oddychu a relaxu.

Dopravné zariadenia

Na Kubínskej holi sú zákazníkom v prípade potreby k dispozícii 2 štvorsedačkové lanovky a 8 vlekov. Spolu predstavuje celková prepravná kapacita 9 000 prepravených pasažierov za hodinu.
Parkovisko (neplatene)RestauraciaSociálne zariadenieUbytovanie (chata)Ubytovanie (hotel)Vychadzka do prirodyDetiJazero